SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

PROMOCJA W BET-AT-HOME!!!!

Wysłana -
Zgarnij Bonus powitalny 100%!

Uwaga sportowi eksperci: od bet-at-home.com otrzymasz po dokonaniu pierwszej wpłaty automatycznie bonus powitalny 100%. Wybierz jedną z form wpłaty i wpłać na swoje konto gracza. Gdy wpłata pojawi się na Twoim koncie zgarnij 100% Bonusu następująco: Wejdź na "Moje konto/Wpłata Wypłata/Realizacja bonusu" i wpisz słowo FIRST, a kwota Twojej wpłaty zostanie podwojona automatycznie.

Nie pozwól by Bonus powitalny przeszedł Ci koło nosa - bet-at-home.com gwarantuje Ci dużo emocji oraz najbardziej przyjazny regulamin promocji na rynku - załóż się! Więc na co jeszcze czekasz? Zgarnij bonus już teraz!

http://www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=26849

Zmieniony przez - sebaaaaa w dniu 2008-12-17 12:00:08

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ameryki nie odkryleś ten ponus jest od kilku miesięcy
a pozatym przypadkiem przy rejestracji z tego linku nie idzie to wszystko na Twoje konto jako osoba polecająca?
Wysłana -
taa jest nowy bonus w kasynie daja :) wystarczy sie zalogowac i odsweizyc stan konta.

Rok 2008 dobiega już końca. Czas więc, aby podziękować oraz życzyć Wesołych Świąt naszym wiernym Klientom za zaufanie jakim obdarzyli nasz serwis.

Dlatego też przygotowaliśmy odpowiedni prezent dla Was, mianowicie 15 PLN gratisowego bonusa świątecznego, który został już zaksięgowany na koncie Kasyna bet-at-home.com!A więc, zaloguj się zaraz, naciśnij ikonkę aktualizującą bank kasyna () i baw się otrzymanym w prezencie bonusem. Należy pamiętać, iż ta promocja ważna jest tylko do 26 grudnia!
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź