SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROHORMONY PILNIE POTRZEBUJE POMOCY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Grasik z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 772


POMÓŻCIE MI KUPIŁEM TEN ŚRODEK JEST TO PROHORMON XXTREME STACK 120 NIC O NIM NIE WIEM SŁYSZAŁEM ŻE JEST DOBRY NIE WIEM JAK GO MAM BRAĆ CZY POŁYKAC CZY POD JĘZYK BŁAGAM JEŻELI KTOŚ WIE COS NA TEMAT TEGO ŚRODKA PROSZE O WPIS
CHODZI MI GŁOWNIE O DAWKOWANIE JAK KTOŚ GO BRAŁ CZEKAM NA KOMENTARZE NA TEN TEMAT CZY JEST DOBRY CZY WYRZUCIŁEM KASE W BŁOTO DZIĘ,KI


XX Treme Stack 120 capsules by Kaizen. XX Treme Stack by Kaizen is a powerful Androstack. Every 2 capsules of XX Treme Stack Contain: 500 mg 45:1 Bulgarian Tribulus Terrestris 100 mg Androstenedione 100 mg DHEA What is it? It is a very potent combination of DHEA (100 mg), Androstenedione (100 mg), and Bulgarian Tribulus Terrestris (500 mg).

What does it do? Elevates Testosterone levels Stamina Lean muscle mass Muscle repair, rebuild and growth Strength Fat loss Virility

Dosage Recommendation Take 2 capsules in the morning and 2 capsules in the evening. Best taken 60 minutes prior to training.

Who should NOT take it? Not for use by children, teenagers, pregnant or nursing women. Do not use this product if you have breast, uterine, ovarian or prostate problems. If you are under medical supervision, consult with your physician before taking product. Women should not take this product due to its masculine effects.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Tutaj z tym pytaniem, a po H** piszesz w tematach sprzed kilku lat, jest aktualny temat o PH. Wyszukiwarka wiesz co to ?????


https://www.sfd.pl/USA_-_Co_kupować__!!-t273550.html

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli masz mniej niz 40 lat to nawet tego nie bierz... daj tacie/dziadkowi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
stary stack, PH kaizena są stare i już dawno wyszły z mody.. jak powiedział Om oddaj tacie przynajmniej bedzie chodził bardziej usmiechniety

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 772
NAPISZCIE MI PROSZE CZY MOGE TO BRAC MOJE DANE SĄ W PROFILU SŁYSZAŁEM ŻE TO NIE ZASZKODZI ALE NIE WIEMC ZEKAM NA WASZE ZDANIE GŁÓWNIE DOSWIADCZONYCH KULTURYSTÓW KTÓRZY COS WIEDZA NA TEN TEMAT ANIE LESZCZE. GŁÓWNIE CHODZI MI O TO CZY TO NIE JEST SZKODLIWE A JEŻELI JEST JAKIE MOŻNA BRAĆ DO TEGOOSŁONKI DZIEKI CZEKAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
to stare ph w znikomych ilosciach, w twoim przypadku branie tego nie da żadnych efektów - oddaj tacie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Usunięty przez Zwierz za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
nie bierz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Czarny ty leszczu!!

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
no bo napisałeś odpowiedź a chłopak Ci napisał że chciałby żeby odpowiadali fachowcy a nie leszcze

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Om też leszcz pomine to bez komentarza

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce wiedziec wszystko na temat "Siłabolinu" pisac szybciutko :)

Następny temat

M1T

WHEY premium