SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROHORMONOWCY,TUTAJ PROSZE!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanko do wszystkich,dotycżace prohormonków,jest tu wielu pakerow i napewno ktorys z was mial kiedys doczynienia z tymi srodkami,moje pytanko jest odnosnie rezulatów uzyskanych dzieki tym specyfikom to znaczy przyrost masy,siły,skutki uboczne,okres brania,oczywiscie rodzaj prohormona i takie tam,mam nadzieje że sa tu doswiadczeni ludzie w tych sprawach,mam juz dosc czytania artykulów o plusach i minusach brania prohormonów,chce sie calej prawdy dowiedziec od was,zywych przykladów,smai rozumiecie a więc do dzieła

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda jest taka, ze szkoda siana
Lepiej delikatne koksować, a przy takim załozeniu skutki uboczne beda podobne w odniesieniu do oczekiwanych efektów

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
BUL ma troche inne zdanie niz ty ... ale mozesz masz racje z tym sianem, a moje cykle ph maja uspokoic sumienie, ze przecierz nie koksuje ... tak czy inaczej oto efekty ostatniego 6 tygodniowego cyklu ze środkami Ergopharm 4-AD (4-androstenodiol) i nor-4-AD (19-Nor-4-Androstenediol) ... wzrost masy o ok 7 kg (np w obwodach to 1,5 cm w bicu) i znaczny wzrost sily (np. 10 kg na lawce plaskiej ...) przy diecie ok 2,5 gr bialka na kg masy ciala i 7/8 gr wegli na kg masy ciala .... tak jak wspominalem wczesniej zgodze sie z BUL ze hajcu idzie na taka zabawe sporo => mnie wyniosło (razem z Chrysina i Saw Palemto) jakies 1200 PLN, ale bylo warto ....

... co ciekawe nie zanotowałem zdanych spadkow po cyklu ... ani sily ani masy ... coprawda w ostatnim tygodniu zaczalem suplementowac sie ZMA plu TT ....

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Oj Red ale z Ciebie koksiarz jak spogladam na te rozne ilosci preparatów jakich uzywasz widze ze syndrom "sportowej apteczki" zagoscil u Ciebie na dobre

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 609
Ja wlasnie chce zamowic sobie 6 op. androbolica tylko nie wiem gdzie. Chcialem ze sklepu netowego z USA, ale boje sie ze wykreca mi wala, bo trzeba najpierw wyslac kaske. Wiecie moze gdzie sie zaopatrzyc w ph?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Marcopolo ... jak nie jak tak .. tez sie na tym zlapalem, ze coraz wiecej tego lykam ... ale ostatnio postanowilem zredukowac o kilka suplementów ... zona sie przyczepia ze pol lodowki zajumja moje prochy

kwah ... jakiego wala .... po pierwsze placisz karta kredytowa, po drugie te strony www to nie sa strony prowadzone prze jakiegos Hienia z Pącic Donlych tylko uznane firmy amerykańskie ... tak ze ryzyko jest znikome po ich stronie ... co innego UC w Polsce

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 609
Karte musze sobie dopiero zrobic, tylko z tego co sie ostatnio dowiadywalem to zeby dostac jakas dobra karte trzeba sporo placic za jej utrzymanie (mam na mysli Visa Classic, Master Card etc.), a kartami typu Visa Electron nie da sie robic zakupow przez internet.
Co do UC to moze przejdzie ten walek z 40 USD na paczce-wkoncu wszystkich pudelek nie moga otwierac;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2747
Skoro Redrum sie juz wypowiedzial wiec teraz ja moge duzucic swoje trzy grosze. Obecnie w stanach (bo tutj mieszkam) mowi sie o trzech a wlasciwie o ostatnio o dwoch prhormonach. 1-testosteron i Mag10 (prosteroid zlozony z dwoch prohormonow) Ten trzeci to 1 androstenedion. Wlasciewie te dwa pierwsze maja bardzo duzo zwolennikow i rzeczywiscie sa skuteczne. Ja obecnie stosuje mag10. Po dwutygodnoiwym cyklu przyroslo mi w bicepsie pawie 1.5 cm. Uwazam, ze to bardzo duzo chociaz nie jestem przekonany czy polwa z tego to nie woda. Dowiem sie juz za niedlugio i dam znac. Z pewnoscia te dwa zwiazki sa calkowicie bezpieczne jesli chodzi o ich konwersje. Nie trzeba sie wiec obawiac gino, lysienia itd. Nie jestem przekonany co do wypowiedzi mojego poprzednika, ze sa tak samo szkodliwe jak sterydy. W tutejszej opinni sa bardzo bezpieczne wiec staja sie bardzo popularne. W tej chwili jestem po standardowej dawce proponowanej przez producenta- 2 porcje dziennie. Ale moj nastepny cykl postanowilem zwiekszyc o dodatkowa porcje a jeszcze nastepny o dwie. O efektach bede informowac na biezaco. Niestety prohormony nie maja zbyt wielu zwolennikow w Polsce bo sa drogie dlatego kazdy kogo na nie nie stac, lub ten ktory juz bierze strydy bedzie je krytykowac. Moim zdniem nieslusznie.
Picasso

Zycie jest sztuka ...

Zycie jest sztuka ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale niwątpliwym ninusem jest fakt, ze blokuja jadra identycznie jak sterydy
Prawda jest taka, ze tak samo powinno sie odblokowywac je po cyklu podobnie jak po koxie,
dłuzsze stosowaniwe moze skończyc sie stałym obnizeniem libido

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2747
To prawda Blumastif. Dlatego najbezpiezniej jest je brac przez dwa tygodnie a pozniej conajmniej dwa tygodnie pauza, stosujac zwiazki odblokowujace. Mowiac inaczej pobudzajace produkcje naturalnego testosteronu. Najbadziej znanym jest TT, ale teraz w stanach stosuje sie mieszanki roznych wyciagow roslinnych np. Tribex500. Chociaz i tak wiekszosc stanowi TT. Jezeli ktos stosuje cykl szesciotygodniowy lub osmio ( z tym, ze 8 tygodni to juz max) powinien po tym okresie odpoczac okolo 2-3 miesiecy. Tak czy owak sa to srodki znacznie bezpieczniejsze od sterydow.
Picasso

Zycie jest sztuka ...

Zycie jest sztuka ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... to, czy sa bezpieczniejsze od sterydow, to mysle, ze dopiero wyjdzie za kilka lat - ja mam tylko taka cicha nadzieje ze faktycznie, sa bezpieczniejsze, ale tak jak mowie - poczekajmy z wyciaganiem koncowych wnioskow. Prawada jest natomiast taka, ze - jak to juz zostalo kiedys powiedziane - wiekszosc SAA jest juz znana i stosowana od lat, dlatego poznalismy "doglebnie" ich dzialanie, ewentualne powiklania i w zwiazku z tym nauczylismy sie takim powiklaniom zapobiegac, leczyc etc.

A teraz troche odnosnie konwersji nowych "wynalazkow" (1-testosterone itp.) do DHT i estrogenow. Faktem jest, ze 1-testosterone jest tak zbudowany aby nie ulegal dalszej konwersji do DHT ani estrogenow - ale podobnie bylo z 4-AD ktorego budowa chemiczna rowniez nie zezwalala na dalsza konwersje do ww substancji. Pomimo tego odnotowano przypadki wystapienia gyno itd. Powodem byla oczywiscie podwyzszona ilosc hormonu docelowego, czyli testosteronu - sam fakt wystapienia podwyzszonej ilosci hormonu juz mogl prowadzic do niepozadanej konwersji do DHT i estrogenow. Dlatego bylbym ostrozny wysuwajac teze jakoby 1-testosterone i jemu podobne nie powodowlay lysienia i gyno - bezposrednio na pewno nie, ale posrednio - to juz jest mozliwe.

I jeszcze tylko slowko odnosnie stwierdzenia kolegi Picasso: "... W tutejszej opinni sa bardzo bezpieczne wiec staja sie bardzo popularne ...". Fakt, ze tak sie wlasnie powszechnie w USA uwaza, ale wydaje mi sie, ze jest to spowodowane wszelkiego rodzaju artykulami umieszczanymi w prasie kulturystycznej, ktore to artykuly sa najczesciej pisane przez ludzi majacych w tym jakis wlasny interes. Z reszta pamietam jak na rynku pojawil sie Androstenedione - zostal okrzykniety jako wspanialy nowy naturalny suplement. Natomiast prawda okazala sie z gola odmienna, nie byl to ani nowy preparat (byl powszechnie stosowany przez NRDowskich sportowcow), nie dzialal zbyt dobrze (NRDowscy sportowcy brali go jedynie w celu normalizacji stosunku T do E) i na dodatek mogl powodowac niemile skutki uboczne. Obecnie chyba wszyscy "wieszaja psy" na tym prohormonie, dlatego jeszcze raz podkreslam - poczekajmy z wyciaganiem ostatecznych wnioskow odnosnie najnowszych preparatow prohormonalnych.

Mnie niepokoi jeszcze jeden fakt, mianowicie to, ze zwylke na 100mg podanego doustnie preparatu jedynie 15% jest zamienie w aktywny skaldnik. Czy pozostale 85% prohormonu jest obojetne dla organizmu ?

Mimo wszystko z dwojga "zlego" lepiej wybrac preparaty prohormonalne i stosowac je w rozsadnych ilosciach nie przesadzajac z dlugoscia cyklu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja wspomagana anabolikami!!!

Następny temat

"Speed"

Wiecej