SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM PO ZASTRZYKU. chlopaki pomozcie !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
Witam wszystkich.
Sprawa dotyczy iniekcji olejejowych, deka i enan.
Jestem w polowie cyklu,do tej pory wszystko bylo ok.,zadnych problemow zrostow ,itp.
Nastepnie zaczalem nowy flakon deki i enana.Jestem po dwoch strzalach w posladki i jednym w lydke.Strzal skladal sie 1ml deki i 1ml enana,oba srodki po 250mg.I jest problem.
Enan solo wychodzi ok, wiec problem jest z deka.
Po tych ostatnich strzalach 2ml,zrobilo mi sie na obu posladkach,cos w rodzaju mega duzych,bolacych zrostow.
Miejsce iniekcji jest bardzo opuchniete, gorace, bolace i wyczuwam twarda gule wielkosci malego jablka, powiedzmy ok 8cm srednicy.
A lydka: jest cala opuchnieta, goraca i boli tak ,ze nie moge dotknac.

Panowie pomozcie ,bo nie wiem co mam zrobic. Nie sa to zrosty,to sie pojawilo 30 min po zastrzyku.
Narazie dalej sie to nie rozwija,w posladkach jakby sie polepszalo po wcieraniu masci,ale lydka nie reaguje na masc.
Wiadomo jesli sie pogorszy ,to pojde do lekarza.
Doradzcie mi prosze:
-jaka moze byc tego przyczyna ?
-mieliscie takie sytuacje ?
-czy macie na to jakies sposoby ?
Masci: 'voltaren' 'naproxen' 'arcalen' juz stosuje. Ale zastanawiam sie nad sposobem B-50,z okladem ze spirytusu,przyklejonym szczelnie przez kilka godzin. Ale nie jestem pewien ,czy mi to pomoze, czy moze zaszkodzic. Ten sposob byl polecany na zrosty,a mi to na zrosty nie wyglada....
Czekam na Wasze sugestie i pomoc.

PS. Nie chce podawac firmy,wiadomo polski under.
Nie to jest wazne. Chodzi o moje zdrowie.
1

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6257 Napisanych postów 75969 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754500
Każda iniekcja musi być przeprowadzana w sposób szczególny, z zachowaniem ostrożności, jak i higieny. Złe wykonanie zastrzyku skończyć się może zrostem, opuchnięciem w miejscu wkłucia, ale też przeróżnymi infekcjami, czy alergicznymi zmianami skórnymi. Najczęstszą przyczyną opuchnięcia, jest złe wkłucie, które nie było bezpośrednio w mięsień, a pod skórę.

Jeśli objawy nie przejdą, warto odwiedzić lekarza, gdyż okazać się może, że to jakaś reakcja alergiczna. Warto odwiedzić aptekę i zapytać o produkty, które w składzie mają wyciąg z kwiatów kasztanowca, jest bardzo polecany przy obrzękach. Głóg również ma właściwości redukujące obrzęki. Warto również zaopatrzyć się w sok z pokrzywy https://sklep.sfd.pl/Alter_Medica_Pokrzywa_Sok-opis30373.html, który ma działanie moczopędne oraz wspomaga usuwanie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii. Oprócz drenażu wodnego wykazuje także działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwobrzękowe.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
zrobił ci sie jakiś stan zapalny, mozliwe ze źle zrobilem iniekcje, za szybko wtłoczyłeś sok, za szybko wyciagnales, powinno przejsc,
niech sie ktos jeszcze wypowie
5

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 343 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6179
ile ta opuchlizna się trzyma...??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 484
PS. Nie chce podawac firmy,wiadomo polski under.
Nie to jest wazne. Chodzi o moje zdrowie.

wlasnie to jest wazne bo jezeli iniekcja byla zrobiona dobrze, zachowales higiene itd...to to mi wyglada na wine srodka...ale ciezko to ocenic, wrzuc moze foty jezeli masz mozliwosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 343 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6179
Po kilku dniach powinno zniknąć jak nie to lekarz... a tą deke do kosza bo zaraz nie będziesz miał się gdzie kłuć...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyrzuc dziadostwo i napisz co bijesz po to jest forum.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 339 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32021
jak masz od tego garaczke to idz lepiej do lekarza,jesli nie to poczekaj kilka dni i powinno przejsc, jak nie przejdzie to ciecie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Jaką biłes iglą?Ja biłęm 7 i tez miałem tak,miałem guza wielkosci piłki od golfa.Zmieniłem na 8 i wchodzi pieknie:)Tez mam deke
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
dzieki chlopaki. mysle ze wdal sie stan zapalny. problem jest 2-3 dobe.
goraczki nie mam.jesli by byla-od razu lecialbym do lekarza,nawet na ostry dyzur w srodku nocy. lydka,w miejscu opuchlizny jest ciepla.to miejsce jest zaczerwienione,bolace i cieple.
w posladkach jest duzo lepiej,praktycznie obrzek i bol znika,jest tylko wyczowalna twardosc w srodku.
fotek nie ma co wstawiac,bo nie pokaza bolu czy twardej pilki w miesniu.opuchlizna tez nie jest jakos czytelnie widoczna,poprostu cala lydka jest powiekszona i rozpalona.a na zdjeciu byloby widac jedynie zaczerwieniony placek na miesniu.opuchlizna 'rozpromieniowala' sie na caly miesien. w sumie,problem nie tyle widac na zewnatrz,co dzieje sie wewnatrz ciala.
takze chyba nie jest najgorzej.masci leca caly czas.sytuacja sie normuje,nie rozwija sie.troche ochlonalem,uspokoilem sie,i mysle ze bedzie dobrze.
-- zastanawiam sie,czy jesli jest to rzeczywiscie stan zapalny z obrzekiem, czy moge sprobowac tego okladu ze spirytusu 'ala B-50' ???
czy raczej przy stanie zapalnym,nie mozna stosowac takich sposobow? i tylko masci wchodza w gre?
moze by to pomoglo,lepiej niz masci.ale boje sie,zeby nie pogorszyc stanu zapalnego... doradzcie mi w tej sprawie,jesli sie orientujecie.
mysle ze to wina srodka,bo iniekcje wykonalem dokladnie i ostroznie jak zawsze,duzo spirytusu,waciki itp. chyba niemozliwe,zeby organizm 'nagle' zmienil swoja reakcje na srodek? poniedzialek jak w maslo,a sroda opuchlizna...
ale nie mam pewnosci. moze rzeczywiscie za szybko wtloczyle,igla 0,6 zawsze taka bije.
zanim wyzuce ten sok,upewnie sie jeszcze.moze jednak ja cos spapralem...
wbije kontrolnie,w nowe miejsce,z pol ml tej deczki.i zobaczymy,jak znow problem: do kosza. a jesli bedzie ok,to sam niewiem..co jest grane.

ps. nie chce podawac firmy.znam te forum.
zaraz ktos powie ze jestem z konkurencjii, albo ze nieprawda bo on tez to bije i jest dobre. inny napisze ze juz dawno mowil ze ta firma to lipa, itd,etc,itp.
po co to? niejestem pewien ze to srodek,moze ja cos spiep..ylem.
nie chce robic zamieszania. zalezy mi na moim zdrowiu.tylko na tym.

Zmieniony przez - black28 w dniu 2009-10-21 19:32:50
1

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Przy nacisku na to miejsce boli bardzo,gorączka i czy widzisz tam taki zaogniony punkt ?
1

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
nie dygaj ziom.mialem to na samym poczatku koksowania.z dwochs stron dupy zrobily mi sie dwie takie kule jak pilki do tenisa.strasznie to swedzialo a jak drapalem to jeszcze sie robilo wieksze.to z duzym prawdopodobienstwem wina srodka.musi byc jakis z***any i organizm sie broni otaczajac to takim otorbieniem.to ci zejdzie po jakichs 10-12dniach.masz nauczke kupowac koksy z apteki.daj teraz soga i glowa do gory. p.s ale zes se miejsce znalaz do bicia lydka.ciekawe jak teraz chodzisz.moj kolo w przedramie se zrobil kiedys bo mowi ze bedzie mu wygodnie.2tyg reka nie mogl ruszyc treningi sie poszly yebac.zdrowia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który tesc enan i cypionate najpewniejszy ??

Następny temat

Bold + Wino a nadciśnienie

WHEY premium