SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBIOTYKI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Gdzie się udać? Jakiś konkretnie lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
najlepiej zrobic kolonoskopie z wycinkiem do analizy

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
kolonoskopia może nic nie wykazać, zrobić w sumie można, ale to już raczej przy poważniejszych zaburzeniach.
bardziej bym uderzał w podstawy z krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
przeciez krew nic mu nie powie przy schorzeniach jelitowo zoladkowych.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
m.in. monocyty w morfologii, lipidogram, krew utajona (kał) itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A może tak na początek, zanim się zaczanie szukac chorób, pobierać wycinki, wrzucać probiotyki, to zacząć od wyczyszczenia diety? Skoro szkodzi syf - nie jeśc syfu? Mnie bardzo dziwi zdziwienie, że po alkoholu organizm nie pracuje prawidłowo - alkohol szkodzi, jest trucizną. Na pewno łatwiej powiedzić że to jelito drażliwe, niż że brak dbałości o jakość diety - która od nas zależy.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Oczywiście, że się zaczyna od podstaw, ale sporadyczne spożycie syfu, czy alkoholu u zdrowej osoby takich objawów dawać nie powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
czasem faktycznie zatracamy sie w poszukiwnaiu uzywajac skomplikowanych metod nadawczych, a wystarczy nieco odzywianie podciagnac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Kratynowy

Następny temat

Mono + Jabłczan

WHEY premium