SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRACA W ATLETA ŁÓDŹ - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
W związku z ciągłym rozwojem firma „Atleta” Łódź poszukuje odpowiedniej osoby do pracy
na stanowisku Przedstawiciela Handlowego.

Podstawowe obowiązki:
- wprowadzanie produktów Firmy do jak największej ilości punktów sprzedaży na terenie całego kraju.
- zapewnienie nieprzerwanej dostępności oraz odpowiedniej prezentacji produktów firmy
na półkach i ekspozycjach sklepowych.
- przygotowywanie i realizacja planu regularnych wizyt w punktach sprzedaży.
- rozwijanie sieci sprzedaży w wyznaczonych regionach
- wspieranie akcji promocyjnych i reklamowych.
- sporządzanie bieżących sprawozdań oraz raportów ze sprzedaży, a także prowadzonych
działań wspierających sprzedaż.

Wymagania:
- wykształcenie średnie.
- co najmniej roczne doświadczenie związane z pracą na podobnym stanowisku w branży suplementów dla sportowców.
- łatwość nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z ludźmi.
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, systematyczność i inicjatywa w działaniu.
- prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
- mile widziany własny samochód osobowy

Oferujemy:
- konkurencyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy
- możliwości realizacji kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającej się firmie
z tradycjami.
- stabilne zatrudnienie na samodzielnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV bezpośrednio na adres Firmy – Atleta 90-612 Łódź, ul. Gdańska 54, lub na adres mailowy [email protected].

ATLETA TEAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1175
Ogłoszenie nadal aktualne.
Poprzedni temat

Andrzej Maszewski RESTART Odcinek 7 !!

Następny temat

Andrzej Maszewski RESTART Odcinek 8 !!

WHEY premium