SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO czym szybko schodzi opuchlizna z podbitego oka?:))Nie na temat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
witam panowie po czym szybko zejdzie sliwa z podbitego oka.Do pracy trzeba isc a oko najladniej nie wyglada
1

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754697
Różnego rodzaju siniaki z reguły powstają w wyniku uderzeń, upadków, czy innych zdarzeń, gdzie nasz organizm narażony jest na czynniki zewnętrzne. W przypadku podbitego oka zdecydowana większość sytuacji ma miejsce w wyniku uderzenia. Dość często spotykają się z tym osoby trenujące sporty walki, takie jak: boks, kick-boxing, boks tajski, czy mma.

Podstawą działania w sytuacji podbicia oka jest zmniejszenie opuchlizny i stanu zapalnego. Stosuje się to w celu ograniczenia możliwości powiększania jej i szybszego zagojenia.

1. Istotne będzie jak najszybsze przyłożenie, np. lodu w miejsce opuchlizny. Zabieg taki warto wykonywać kilka razy dziennie po kilka minut.

2. Maseczka z białek jaj. Zabieg taki działa kojąco na ból. Pomaga również w szybszym zejściu opuchlizny i siniaka.

3. Kompres z kwasu borowego również pomaga w zniwelowaniu opuchlizny. Wystarczy kilka kropel nalać na wacik i wcierać w podbite oko.

Niestety zabiegi te pomogą tylko w nieznacznym stopniu zniwelować czas niezbędny na zagonienie się okolicy oka. Bez wątpienia konieczne będzie w tym celu kilka dni, do tygodnia, aby opuchlizna i siniak całkowicie zeszły.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1026
hehe :) zapudruj :) bo chyba niczym nie przyspieszysz :)
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
Nie da rady.To nie mala sliweczka.
2

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Zależy od skali obrazen ;) jakich zaznałes.....
2

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
Dalbym zdjecia ale niamam kabelka do telefonu wiec niestety.Obrazenia spore
3

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mam nadzieje, ze do pracy nie idziesz w poniedziałek :D no chyba, ze za tydzien
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3497
Arni miałem ten sam problem ... spuchnięto oko miałem i to bardzo mi pomogła pasta do zębów dość z resztą poczytaj sam

https://www.sfd.pl/temat239628/ 
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
Dzxieki stary sprawdze ta paste

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3497
jakoś musimy sobie pomagać , ja tez potrzebuje pomocy w innych postach tak więc możesz pomóc mi i Ty
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
możesz też przyłożyć lód
1

gg3636284

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2310
proponuje okład z mlodych piersi
4

ciekawe co bedzie za 5 lat na bilbordach...
ciekawe przy jakich zostaniemy mordach...
kto zostanie przy tych co dzis poglądach...
i jak kazdy bedzie z nas wygladał....
taaa jak kazdy bedzie z nas wygladał...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka ia testo

Następny temat

co myślicie?

WHEY premium