SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO CZŁOWIEKU?!?!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam kolege który pierwszy raz zaczął koksować w wieku 16 lat zaczął od 200 metki ruskiej(brał ją jak cukierki) teraz ma prawie 18 lat i juz jest po 6 kuracjech wziął juz razem 800 metki,30 Omki,30 Deki,Winstrol i chyba Testosteron do tego pali i pije.Do kuracji z metką nie brał zadnych osłonek!Wogóle nie brał żadnych osłonek!!!Słyszałem że ma problemy z sercem!Co w przyszłości z nim się będzie działo???Jak mu pomuc???Wyrosną mu czułka :P(wiem ze jest ******ny)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212



Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...()







***********************
Doradca w dziale doping
***********************

Zmieniony przez - MANIAC GYM w dniu 2003-08-30 11:58:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
szukaj dawcy organow to raz.

dwa - powiedz mu o istnieniu tajemniczej broni zawodowcow jaka sa oslonki i odbloki. Moze to go zacheci do ich stosowania

3 - Powiedz mu zeby sie przebadal u lekarza.

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Krolik230 nie pisz że jest z***any.Tylko pomóż mu jak to jest
Twój kolega.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Rzeszów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
jak ja bym napisal ile czego bralem i co bralem
przez jaki czas
co wyprawiajac na cyklach
sadze ze byscie mi mogli juz postawic tabliczke z "R.I.P."
a na razie trzymam sie b.dobrze (spoko kiedys tam wyjdzie... kiedy? raczej jeszcze troche minie)

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
ale fakt faktem nie zaczynalem brac w wieku 16 lat

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Ja też w wieku 16


Ale dajcie spokój,średnio 2-3 razy w tyg. spuszczacie sie nad tym że ktoś tam bierze duże dawki...dobrze by było jeśli musicie to robić zebyście wrzucali to do 1 posta..
Pozdrawiam;)


***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Moi dawni znajomi prawie nigdy nie schodzili z cyklu Teraz wszyscy sa w stanach Maja przerosniete serca i klopoty z watroba lub nerkami Jeden wylysial. Inny wyglada jak misio a lep ma zorany jak siemasz. Inny z przerostem tarczycy na cyklu nie mogl oddychac, raz nawet zemdlal.
Wszyscy zaczynali w wieku 16-17 lat.
Moj pierwszy kontakt z koksem (nerobol) byl w wieku 13-14 lat, To byla lekcja, ktorej nie zaluje bo nic mi tam nie bylo poza kuciem w klatce, ale zrozumialem ze trzeba cwiczyc zeby roslo. Wiec po latach zaczalem cwiczyc zeby przyladowac towar, ale sie mi myslenie zmienilo. Teraz jest 4 rok jak cwicze i zamierzac ostrzej sie skarac Tyle ze mam 20lat i co nieco wiem o braniu. Jak na poczatek taki poziom wiedzy jaki mam mi wystarczy
Nie ukrywajmy branie malych dawek gowno daje i jak juz brac to konkretnie, ale wiem ze cykle malolatow sa nie zaplanowane i zle wykonane. Nie wiedza oni nic co zrobic zeby nie skarac za bardzo organow (tego to nie wie wiekszosc starych koksow ktorych znam ) I co chyba najistotniejsze sporo osob uwaza ze po co brac odzywki jak sie bierze towar, a tego chyba juz nie trzeba komentowac.

A co do tego lekarza to serio mowie nic nie zaszkodzi sie zbadac.

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dali Bling napisz choc polowe ehehehe

baseball&hate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez znam takiego kamikadze 17 lat 46 cm suchego miecha w łapie.

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Bling - szczecin to misto pelne chemii

bierzesz w kolko jedno albo drugie

balety i silka

i tak w kolko

bledne kolko

w ktorym tkwie . . .

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DBOL BRIDE

Następny temat

NOLVA

WHEY premium