SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO CO TO HMB BRAŁEM !?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
Siema zaczałem cwiczyc od 5 czerwca 2004r. z waga 62kg wzrost 180cm lapa 27cm. Nie orientowałem sie jeszcze za bardzo w odżywkach.Wziałem MASS XXL, GAINER 2 i 2 kreatyny.Po paru miesiacach przy wadze ok 67 wziałem HMB :/ wiedziałem o niej tylko tyle ze troche masy miesniowej mi przybedzie.Jak sie okazało lapa mi zmalała o 1,5cm i mnie wyrzeźbiło ładnie... Obecnie mam 183cm wzrostu 74kg łapa 34.5cm I musze sie nieźle natrudzic zeby przytyc nawet z 1kg :( Nie wiem co lepiej podziala jakis gainer czy dobrze dopasowana dietka ?? odp

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Baranku - zapoznaj sie z zasadmi panującymi w dziale. Chcesz odpowiedzi od danego usera - wyslijmu PW. Odswieżając stare tematy - robisz mi balagan w dziale. A swoje sarkastyczne gratulacje z tytułu inteligencji zostaw proszę dla swoich kolegów z podwórka. tutaj, wswietle obowiazujacych zasad - z którymi nie przyszlo do głowy Ci się zapoznac - swiadczą niestety o Tobie


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-07-21 10:07:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
dieta to podstawa !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
no wlasnie ale nigdy nie moge sie zdecydowac jaka ? ryz ? kasza gryczana czy filety?

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
czyli smigaj do dzialu odzywianie teraz
potem jak juz bedziesz mial dobra diete to wpadnij po suple tutaj

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli myslisz ze przez hmb spadla ci masa i sie wyrzezbiles - choc robiles cykl masowy ---->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
Jednego dnia ryz+ cyc z kuraka a drugiego kasza+cyc z kuraka proste A teraz zapraszam do działu odzywianie, i poczytasz troszke

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
ryz .... znudzi mi sie to ... chcialem zaczac jesc systematycznie i po paru dniach pas .. wiecej skladników musze wykabinowac :/ zbyt jednostajna ta dietka bedzie

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokladnie tak samo jak f***master
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
spoko..dieta i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
no wlasnie dietka - gdy jadłem na max - jak bylem najedzony przeszlo mi po np 15 min znow do jedzenia .... przytyłem 2 kg przez chyba 4 dni ale juz to byl max i musiala byc przerwa - a ja do konca tego roku chce wazyc ok 90 a waze zaledwie 74 .... moze jednak jakas odzywka ???

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jedzenie ew gainery

jedz
cwicz
spij
powtorzyc odpowiednia ilosc razy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glupie pytanie %-)

Następny temat

Czy to dobre bialko??

WHEY premium