SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POZYCJA WALKi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
Witam juz opisuje swoj problem :
a więc jestem lewo reczny a prawonozny i nie wiem w jakiej pozycji mam stać??
zawsze stoję w pozycji prawa noga z tylu lewa reka(silniejsza) z przodu bo tAK jakoś z automatu było mi wygodnie
ale slyszalem ze powinienem stać odwrotnie ponieważ silniejsza ręką powinna być z tylu(w moim przypadku lewa)dodam też ze próbowałem walczyc s dwóch pozycjach i walczylo mi się w sumie podobnie jakoś specjalnie różnicy nie czułem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Trenuj i walcz w takiej pozycji w jakiej jest Ci lepiej i wygodniej, chociaż z reguły silniejsza ręka powinna być z tyłu. Oczywiście najlepiej byłoby uczyć się walczyć w dwóch pozycjach bo wtedy jesteś bardziej wszechstronny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Jak kolega wyżej walcz tak jak ci wygodnie. Zmienność pozycji i umiejętność walki w nich jest dużą zaletą. Akurat ja mam z tym problem, nie potrafi zsynchronizować ruchów w odwrotnej pozycji ;)

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
ja walcze z obu pozycji i tajskim, mma i boksie tez na krotko zmieniam. To potrafi mieszac ludzia w glowie. Jesli czujesz sie dobrze w obu pozycjach to bedziesz miec duza przewage w sparingach jesli umiejetnie to wykorzystasz.

Przypomniala mi sie walka Dos Santos vs. Overreem. Overreem ciagle zmienial pozycje i brazylijczykowi przepalil sie CPU :P i w efekcie zostal znokautowany.


Zmieniony przez - Masonski poganiacz bydla w dniu 08.06.2017 07:55:38

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Kung-fu pozycje zmienia się swobodnie i nie ma dominującej strony. Myślę, że w karate podobnie (nie trenowałem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
DZIĘKI WIELKIE ZA ODPOWIEDZI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ oraz Boks w Gorzówie dla absolutnych nowicjuszy

Następny temat

Balacha = zgniecione jaja

WHEY premium