SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POT Dąbrowa Górnicza

temat działu:

Biuro Obsługi Klienta

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MS-Michal z działu Marbo.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8082
Ja mam takie pytanie.. bo pod koniec tego tygodnia miała być dostawa do pot-u w DG i ktoś się miał do mnie odezwać a tu cisza ;p I po prostu chcę wiedzieć czy ta dostawa już była i czy mam się kontaktować z DG ;)
pzdr :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
będzie.. będzie w tym tygodniu :) dostaniesz na bank sms'a :)

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8082
Ja mam takie pytanie.. Czy do zamówienia 21037 byłaby jeszcze możliwość dobrania modlitewnika?? Tego za dopłata promocyjną 40zł??
I czy do tego modlitewnika potrzebna jest przelotka?? Bo on ma profil 40x40 a ławka 50x50?? z tego co dopatrzyłem :)

Zmieniony przez - Bauer90 w dniu 2011-02-13 19:39:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Przelotka jest w zestawie z ławką - nie wyobrażam sobie, aby nie była w komplecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8082
Dobra juz wiem bo dzwoniłem i uzyskałem wszystkie info :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
No i git -teraz pozostaje tylko poczekać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8082
A wiadomo coś o tym kiedy ławka będzie do odbioru?? Bo już się zaczynam niecierpliwić :D:D
Wiem, że dostawa towaru miała być opóźniona o 5-6 dni ale ja już czekam ponad 2 tyg... ;/ Mogę otrzymać jakąś konkretną informację kiedy będzie ten towar do odbioru??


Zmieniony przez - Bauer90 w dniu 2011-02-17 15:16:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Dąbrowa jedzie albo w piątek albo w poniedziałek - dostaniesz SMS jak już dojedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8082
A jutro nie odbędzie się dostawa tylko regałów i stojaków??;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
A tego nie wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8082
Ja jestem cierpliwy... nawet bardzo... Ale to co się tu dzieje to są chyba jakieś jaja.... Ileż można czekać na sprzęt?? Piszcie od razu, że czeka się miesiąc to bym to *******ił, a nie każdy w ciula leci, że pod koniec tygodnia będzie wysyłka... dzięki wielkie za ten profesjonalizm... Jeszcze czekam na sprzęt, który se sam odbieram... pffff

Zmieniony przez - Bauer90 w dniu 2011-02-22 16:02:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zam. 20863

Następny temat

Wrocław

WHEY premium