SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POSZUKUJĘ DOBREGO ORTOPEDY

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2589
Poszukuję dobrego ortopedy w Lublinie lub jego okolicach, czy będzie przyjmował prywatnie czy w przychodni to dla mnie bez różnicy.

Mam spore problemy z barkiem , więc najlepiej żeby to był specjalista od barków, albo po prostu genialny ortopeda!

Proszę o wasze doświadczenia i pomoc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6230 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
Dobry ortopeda, który mógłby być lekarzem prowadzącym, to w tych czasach skarb, niestety ciężko go znaleźć. Większość lekarzy ignoruje dolegliwości pacjentów, nie kieruje na podstawowe badania jak RTG, czy MR (rezonans magnetyczny), tylko z głowy wypisuje środki przeciwbólowe.

Natomiast ortopeda, to jedno, warto również znaleźć odpowiedniego fizjoterapeutę, gdyż fizjoterapia również będzie istotna w rekonwalescencji, jeśli nie masz swojego ortopedy i fizjoterapeuty, warto byś zapytał o to w dziale Zdrowie i Uroda: https://www.sfd.pl/Zdrowie_i_Uroda-f113.html, tam na pewno pomogą Ci znaleźć kogoś doświadczonego.

Ponadto warto byś podczas rekonwalescencji nie zapominaj o odpowiedniej diecie, jeśli miałbyś problem z jej ułożeniem, zapraszam do działu Odżywianie i Odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html, tam moderatorzy oraz doradcy na pewno pomogą skomponować coś dla Ciebie. Warto również wspomóc się suplementem, który przyśpieszy regenerację pourazową: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Flex_All_Complete-opis33950.html. 



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Masz serwinke , ale to samouk , zrobiła wiele dobrego ale też wiele złego , podobno dobry jest lekarz o nazwisku Okoński (kiedyś była afera z nim że zoperował nie tą noge co trzeba ) mimo tego błędu jest bardzo dobry i ceniony w Lbn .

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2589
ja poszukuję dobrego ortopedy ... a nie znachora. a jesli chodzi o taki błąd to myślę że to jest niewybaczalne ! szukam dalej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Kiedys w przychodni sprotowej na Zygmuntowskich pracowal dobry lekarz, jak gralem jeszcze w rugby to pamietam ze poskladal kilku kumpli. Nazywal sie chyba Nowowiejski (czy jakos tak).

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2589
Nowosadzki :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Dokladnie Nowosadzki.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1307
ja nowosadzkiego nie polecam
to jest moje zdanie

ogolnie tam na zygmuntowskich to lekarze sa do dupy ;/
jezeli ktos ma jakas powazna kontuzje to do specjalisty , bo niestety w przychodni sportowej nikt Wam nie pomoze;/
sam sieo tym przekonalem
:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2589
ale jakiego specjalisty ? gdzie ten specjalista ? mów :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1183
na Mełgiewskiej koło Daewoo jest dobra rehabilitacja

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1307
specjalistow w lublinie jest wielu, jednak nie wiem niestety ktory jest najlepszy w sprawie barkow
za wizyte u specjalisty trzeba zaplacic , najczesciej 50-60zł, jednak na pewno diagnoza bedzie trafniejsza a takze leczenie i rehabilitacja

musisz szukac w prywatnych osrodkach : moze tu http://www.cmsanitas.pl/
jest tez na ulicy zana 29 TOP MEDICAL ( miedzy leclerciem a media markt

jest wiele takich osrodkow, ale trzeba miec troche kasy;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4525
Ja tez poszukuje dobrego ortopedy, bo mam juz dosc problemów z tym ***anym kolanem, więc jak ktos zna takiego to niech pisze, napewno duzo ludzi na tym skorzysta .
W TOP MEDICAL robilem sobie USG w tamtym roku i dałem za nie 90zl . Myslałem ze jakies 50-60, a tu mila pani mówi 90 dyszek please .
A na stronce top medicalu jest tylko ortopeda dziecięcy, wiec chyba nie bardzo na wizyte tam.

...:::KEEP IT REAL:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klub w rejonie czuby lsm

Następny temat

FMA

Wiecej