SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO! - co brać, jak ćwiczyć, jaka dieta, ogóle porady!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427


Witam! W temacie treningu na siłowni jestem zupelnie nowy. Z silownia stycznosc mialem zaledwie kilknascie razy. Bardzo chcialbym zrobic sile + rzeźbe. Nie bardzo chcialbym przybrać na masie, ponieważ boję sie że strace szybkość, ktora jest mi bardzo potrzebna. Mam kilka pytań:
-Jak ćwiczyć (efektownie?).
-Jaka dieta?
-Co przyjmować?(odżywki - jeśli tak to jakie? NIE WEZME NICZEGO CO SZKODZI ZDROWIU!)
-Jakieś rady doświadczonych?
Chciałbym aby efektem moich treningów była klata jak C.Ronaldo (na zdjęciu), oczywiscie wiem że może to zajać kilka lat albo i dłużej, ale myślę, że dam rade:)
Czekam na odpowiedzi, z góry dzieki!!!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 75

Wzrost: 1805
&nbs;
Cel treningowy: siła + rzeźba

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: piłka nożna(kadra woj.), skok w dal(v-ce mistrz woj.), siatkówka, skok w zwyż, tenis

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): bardzo dobrze wyposażona siłka

Dieta: -

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -

Zmieniony przez - kamil__lw w dniu 2008-06-08 11:34:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
oczywiscie mam 180 cm wzrostu, literówka tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
trening ACT lub lekkie FBW --> wyszukiwarka

dieta --> dzial odzywianie

suple zadne nie sa ci potrzebne o tym bedziesz molg pomysles za rok moze 2.

cel sila i rzezba? sila na poczatku ladnie idzie wiec problemu nie bedzie, rzezba? najpierw trzeba miec co rzezbic, tobie brakuje masy a ty o rzezbie myslisz.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-06-08 11:42:07

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 663
Chciałbym aby efektem moich treningów była klata jak C.Ronaldo
Ten tekst mnie powalił
Klata jak u szczura czoło i prawidłowo zapadnięta

Sorry za spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Klata u beksy jest rzeczywiście potężna.

Cel: rzeżba i siła...siła pójdzie ci na pewno, ale pomyśl nad masą(dobrej gęstości)

Trening: FBW

Dieta: zajrzyj do działu odżywianie, ale tak ogólnie to węglowodanowo-białkowa(w przypadku masy)

Suple: brak(ewentualnie jak będą braki w diecie to gainer)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23240
No i nie katuj klaty cały trenig bo to strata czasu jeszcze ja przetrenujesz i efekt będzie odwrotny... pamiętaj o plecach i nogach. Szczególnie przysiady i martwy mają duży potencjał do pobudzania organizmu do wzrostu mięśni, wiec czasem klata bardziej urośnie jak zrobisz kompleksowe FBW niż tylko cały czas spędzisz nad klatą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie..

Następny temat

podciaganie w 40 dni??

WHEY premium