SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PONOWNIE do metrowca i innych :(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem. Od czterech lat uprawiam lekkąatletyke , ale też od roku interesuje się kulturystyką. Stąd moje pytanie : jak połączyć obie te dyscypliny ? Wiem ze jest to trudne , ale nie niemożliwe!!! Chodzi mi głównie lepsze czasy na 60,100 i 200m. Poprzez ciężary zależy mi głównie na poprawie wyglądu. Więc jaki trening mam stosować ( ile czasu na siłce a ile na bieżni ), jakie ćwiczenia , ile serii , powtórzeń , DIETA , regeneracja , suplementacja dozwolona i nie ! Chodzi mi dosłownie o WSZYSTKO ! Dla mnie to bardzo ważne. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4303
Witam
Widzę że mamy podobne zainteresowania ( kulturystyka i lekkoatletyka) więc chciałbym wiedzie jakie czasy masz na te dystansy, bo ja następujące:
60 m - 7.6
200 m - 27.5
Ale odkąd trenuje kulturystykę odpuściłem sobie biegi na krótki dystans, teraz codziennie biegam na dłuższe dystanse ( ok 6 km )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niesą one jakieś specjanlne ale mam możliwości aby biegać znacznie szybciej , czasy mierzone na fotokomórce :
60m - 7,77s
100m - 11,61s
200m - 23,87s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Niestety, kulturystyki z lekką nie połączysz tak jak byś tego sobie życzył. W okresie zimowo-wiosennym ćwiczenia kulturystyczne 2x w tygodniu, a w okresie startowym tylko raz. Poza tym dużo rozciągania.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niechodzi mi przeciez o bicie rekordów ! chce miec tylko przyzwoite czasy ( 100m - 11s , 200m - 22,2s ) i w miare jako tako wygladac. a to jest jak najbardziej mozliwe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
kiedyś startowałem w zawodach 60 m - czas 6.9
w 1000 m schodziłem do 2.57, ale potem w średniej już 3.05... i tak dostawałem 6
teraz nie wycisnę wiele - od robienia nóg nakalają mnie kostki i stawy

kulturystyki nie połączysz z bieganiem, chociaż biegacze krótkodystansowi są nieźle napakowani

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6129
Ze stwierdzeniem, ze sprinterzy sa niezle dowaleni to troche przesada. OK, tak wygladaja w TV. Jednak moj bracholek...byl na zawodach na poznanskiej Olimpii latem i stal obok Ato Boldon (tak sie pisze?)...powiedzial, ze maly, tylko zero tluszczu.
Hm..moze dlatego tak powiedzial, ze brachol ma 193 cm wzrostu?

Pozdrawiam

Pozdrawiam

MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Linford Christie jak startował miał 45cm w łapie, suchego mieśnia. Z suplementów proponuję fosfokreatynę.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kratka

Następny temat

Spalanie tłuszczu

WHEY premium