SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMPKI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Robicie pompki?
Dla mnie jest to jeden z ulubionych elementow treningu, pompuje na kilka sposobow: zwykle, na kosciach, nadgarstkach, palcach. Dziennie robie ok. 150, a moj rekord to 173 bez przerwy.
Co sadzicie o pompowaniu?

Jakryc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam wole podciaganie sie na drazku.

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Mój rekord to 223 pompki też lubiałek niegdyś, ale mi się pozmieniało. Teraz czasami jak walnę 100 to już jestem cały zielony

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Ja robie pompki na 3 krzeslach (na 1 nogi a na 2 rece tak zeby byc w powietrzu)z 20kg obciazeniem, wiele pompek sie nie robi max 20(znaczy sie ja), ale wole takie.

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
drazek tez jest super, lionheart, co do obciaznikow to nie radzilbym ci, powykrzywiasz stawy, no chyba ze zakonczyl sie juz twoj wzrost.

Jakryc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Juz chyba sie zakonczyl, mam 20 lat :)

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi pompkami na krzeslach to uwazajcie bo od nich dostalem rozstepow przy pachach (kumple moi tez)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Polecam pompki robione w ten sposób, że ręce trzymamy na niskich podstawkach (stołeczkach), a nogi na jakimś wysokim krzesełku. Pozwala to na niskie opuszczanie klatki. Jest to analog wyciskania sztangi na ławce skośnej głową do góry.

Patrząc na Wasze rekordy jestem w szoku. Mój rekord w zwykłych pompkach to 151 (w jednej serii oczywiście), a na pięściach na podłodze znacznie przekraczam setkę. Zawsze opuszczam klatkę do podłogi. Mam nadzieję, że uda mi się poprawić rekordy.

Raz w telewizji widziałem film poświęcony Bruce'owi Lee. Na publicznym pokazie zaprezentował pompki na widok których wymiękłem. Na dwóch palcach prawej ręki (kciuku i wskazującym) zrobił trzy pompki i wstał jakby nigdy nic. Prawdziwy mistrz.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawniej namętnie pompowałem.Codziennie 200 pompek.Ale siłka mnie wykańcza wystarczająco i nie mam ochoty na pompki.
Ile robicie pompek na jednej ręce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Al ja umiem robic na 3 palcach, a na 2 sie boje ze mi pojdzie staw

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
To ja przy swojej wadzę robię pompki na 2 palcach i kciuku. Tylko sam nie wiem po co ?

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC w PolScE

Następny temat

Judo czy Teakwandoo

WHEY premium