SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMPKI

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
wiem... zaraz posypią się komentarze typu: "od cholery jest tego na forum", "używaj szukaj", żal, śmiech i rozpacz ogólnie...
otóż znam opcję szukaj, użyłem ją, ale wyszukawszy tematy o pompkach, zawsze po instrukcji pojawiały się oprócz pochwał, głosy bardzo krytykujące tą "metodę"...

jestem początkujący i nawet nie wiedziałem, że można mieć problem, żeby wyszukać to, jak dobrze robić pompki....

nawet jeśli pojawiła już się jakiś interesujący temat, nie wszystko rozumiałem (zaznaczam, że to mój początek i nie łapie się jeszcze w terminologii...;))
dlatego mam wielką prośbę, żeby ktoś napisał mi dokładnie, co i jak mam robić... jak rozstawić ręce, ile robić, jak robić przerwy itd.... (gdyby było to wszystko opatrzone zdjęciami lub rysunkami, byłoby po prostu świetnie... ;))

jednak jeśli ktoś ma marną wiedzę, myśli że jest najmądrzejszy bo napiszę mi o tym, że nie szukałem dobrze, albo po prostu chce podbudować swoje ego piszęc jakieś złośliweodpowiedzi, to niech sobie daruje, bo wyjdzie tylko na buraka...

cała resztę proszę o pomoc i zarazem o wyrozumiałość dla mojego braku wiedzy :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
od cholery jest tego na forum ! używaj wyszukiwarki !

a teraz serio, pompki możesz robić jak chcesz, polecam na taboretach
zmieniaj rozstaw rąk i będzie dobrze to naprawdę żadna filozofia
pzdr

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
dzięki na info
obaj macie soga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
serie?hmmm...a długo robiłes pompki? Ja na poczatek robiłem trening 10x10 z przerwami ok 1 min

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
machaj pompy tylko glowa to rob nie ze jakies dzikie te pompki bede roznie mozesz robic wasko rece szeroko na jednej rece jak dasz rade na piastkach z klasnieciem duzo tego jest

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Na knykciach są zbędne zupełnie, o pompkach głową też nie słyszałem. Ja osobiscie polecam głębokie, spokojne pompki z nogami na podwyższeniu

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
z glowa ale jak ty tego nie rozumiesz to jestes lomny jednym slowem

Zmieniony przez - yamek w dniu 2008-06-23 21:28:08

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Alucard mu chodzilo by robil je z "głową" , czyli rozsadnie. A nie na glowie itp.

Do autora:
https://www.sfd.pl/POMPKI-różne_warianty.-t286599.html


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na 2 dni?

Następny temat

Bieganie

WHEY premium