SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMPA

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macham złomem 3 razy w tygodniu,treningiem dzielonym(pon-klata i tric,sr-grzbiet i bic itp.)Gdybym sobie dolozyl 4 dzien,z treningiem ogólnorozwojowym(zeby w sobotnia noc byc na pompie)
to zaszkodzilo by to mojemu treningowi dzielonemu?

Zmieniony przez - mac1991 w dniu 2007-11-24 11:57:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..temat--->
lapaj koszulke mlodszego brata czy qmpla i sioo na impreze,
jakiej lapy bys nie mial w t-shircie rozmiaru np S bedziesz wygladal ogroomnie


zal.pl
pzdr

Zmieniony przez - emil1989 w dniu 2007-11-26 16:16:46

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Rozumiem, ze chcesz sie spompowac przed dyska, czy do panienki idziesz?

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ide na dyske,a przy okazji na panienki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
cwicz regularnie to w sobotnia noc bedziesz blyszcza pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to wiadomeczka ze cwicze regularnie,ale jak to mówią "nie od razu rzym zbudowano"troche zboczylismy z tematu,przypominam pytanie:
Czytaj wyżej,bo nie chce mi sie kopiowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wcale przed imprezką nie jest lepiej iść na siłke . Wielu narzeka że w dzień po ćwiczeniach ma "mniejsze mięśnie"

a swoją drogą taki dodatkowy wcale nie musi zaszkodzić wiec mozesz śmiało iść

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki rothen!jeszcze jedno pytanie bo do konca nie rozumiem:
*** z impreskami(jak zrobie trening rano to fakt,po treningu flaczeje,ale wieczorem <POMPA>)
ale czy ten trening ogólnorozwojowy nie zaszkodzi tym 3 treningom dzielonym?robie mase!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
hahah co za koles.. Czyli myslisz ze jak zrobisz rano trening to wieczorem bedziesz mial jeszcze pompe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spampost^
stary ja tak mam!naprawde!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
no comment mam dla Ciebie dora rade :D powiedz tacie zeby ci pompke kupil
a tak na powaznie to musisz byc na prawde niedowartosciowany jak chcesz panienki na napompowane miesnie wyrywac...

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
miesnie najlepiej rosna w tedy kiedy ty odpoczywasz,spisz wiec chyba odpowiedz masz. a sooo ci dobrze napisal ze jak rano cwiczysz to wieczorem juz nie bede tzw, pompy! pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl kreatynowy

Następny temat

napinanie miesni

WHEY premium