SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC W LECZENIU SYFÓW

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich forumiczow.Jestem w trakcie kuracji(2 miesiace) lekiem Roaccutane.Pomoge wszystkim i udziele wszelkiej pomocy osobom ktore sa zaintersowane leczeniem tym lekiem.Powiem wam jedno ten lek to zbawienie dla osob ktore maja tradzik!!!
Piszcie do mnie: [email protected] albo dzwoncie 504256714.Michal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
Kupujac w tym internetowym sklepie wyszloby cos ok 2100zl wiec oszczednosc ok 1400zl, ale niestety nie bede miala 2100zl :( .

Wprawdzie gdybym zliczyla ile wydalam na wszystkie leki,prywatnych lekarzy, testy alergologiczne i inne gowna to by wyszla niezla kwotka,ale wydac raz 100zl czy 150zl a wydac 2100zl to roznica .

Na razie mimo checi zakupu nie stac mnie :,( I kto mowi ze "pieniadze szczescia nie daja" :,( !!!!

Marcia

Marcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3010
Siema Gdzie można dostać ten lek ? Napisz mi coś więcej o tym leku. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
zaczne od tego zebys niepodawał następnym razem adresu mail
a po drugie, to własnie gdzie mozna dostac ten lek, i napisz cos o nim

NO PAIN NO GAIN

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
lek jest na recepte, najpierw musielibyscie sobie zrobic badania- cholesterol, krew, proby watrabowe itd

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego mam nie podawac maila?Jak ktos m problem niech pisze.
Lek jest na recepte...Idzcie do lekarza i poproscie aby wam przepisal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
jest ikonka od maila, to wszyscy powinni wiedziec, naruszasz regulamin forum podajac miala

NO PAIN NO GAIN

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567
Tylko nalezy powiedziec dwie rzeczy...

To jedyny dzialajacy lek na tradzik... Istnieje juz ok 17 lat i nie wymyslono nic innego.
Cena kuracji dla osoby wazacej 70kg to 4000-4500zl rozlozone na 16-24tygodnie.

Inna sprawa jest taka ze Minister zdrowia upierajac sie na leki za 1zl sprawil ze firmy ktore maja patent na lek i sa jego jedynym producentem, podwyzszaja jego cene... Roaccutan 20mg/30tabs kosztowal we wrzesniu 280-310 zl a teraz kosztuje 350 i to nie jest ostatnie slowo...

Wiec polecam kupowanie we Szwajcarskich sklepach internetowych lub o poproszenie kogos z innego kraju o wyslanie tego leku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1853
A jak znalezc te szwajcarskie sklepy internetowe? Moglbys podac jakas strone z takim sklepem?

"Co nas nie zabije to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567
Siewka

Co do sklepu to jest to www.europharmacy.com Mozesz tam zamowic Accutan ( jest to nazwa na amerykanski rynek) lub generic ver tego leku produkcji hiszpanskiej. W pierwszym przypadku jest to dokladnie Roaccutan produkcji Rocha a ten drugi to teoretycznie to samo bo w sklad tabl. wchodzi tylko isotretinoinum ale twoj wybor choc cena o wiele nizsza.

Cena Accutan to 49euro gdzie w Polsce jest to odpowiednio 80-87euro
Dodac do tego nalezy jeszcze cene dostraczenia 18euro wiec zamawiaj raczej wiecej paczek niz jedna.

Ja juz zjadlem 5paczek i zostalo mi jeszcze 7 wiec oszczedzam bardzo duzo....

Jak macie jeszcze jakies pytania to walcie smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1853
Teraz chyba nie bede mogl brac Roaccutane bo bylem na badaniach i klapa :( Okazalo sie ze bilirubiny calkowite wynosza u mnie 4,4 mg/dl a powinno byc do 1,1mg/dl :(( no i mam za maly cholesterol. Mam nadzieje ze mi mi sie unormuje mi to bo bralem pol roku antybiotyki i moze dlatego, ale musze sie streszczac bo niedlugo zacznie slonce przygrzewac a wtedy nie mozna roaccutane. Powiedzcie mi jak szybko moze sie to unormowac, i czy wogole z taki wskaznikiem moge brac roaccutane bo jeszcze nie bylem z wynikami u dermatologa

"Co nas nie zabije to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1853
AchmedWaz powiedz mi ty bierzesz ta izotretonina z Roche czy z tej hiszpanskiej firmy?

"Co nas nie zabije to nas wzmocni"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lysienie

Następny temat

co zrobic aby miesnie nie rosly ????

WHEY premium