SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC , RAZ NA ZAWSZE !!!!!!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4871

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
Krotko i na temat:
Mam 17 lat, zawsze bylam chuda (52kg) po czym nadeszly ferie nadeszlo jedzenie, nadszedl wielki apetyt i tak doszlam do 58kg a moj plaski beztluszczowy brzuch poszedl za przeproszeniem w ****u. Myslalam, ze wystarczy powrot do normalnego zdrowego zywienia i kilku brzuszkow wieczorem jak to zwykle bylo, lecz...waga w miejscu jak i ten cholerny tluszcz. Nie moge wgl schudnac, bylam na diecie bialkowej (5kg mniej !!!) po czym bylo mi tak slabo ibylam tak nie do zycia ze zaczelam jesc normalnie - 57 kg z powrotem jak i tluszcz.
TAKZE PROSZE O FACHOWA POMOC!!!! NIE DAJE JUZ RADY I JUZ NIE WIEM JAK SOBIE PORADZIC !!!!!!!!!!!!!!! POTRZEBUJE JAKIEGOS MENTORA NADE MNA !

Płeć: Kobieta

Wiek: 17

Waga: 57

Wzrost: 168

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: taniec 2x 1,5h, moge biegac, moge chodzic na aerobik

Odżywianie: 2 dni wczesniej dieta bialkowa, teraz dupa nie odzywianie, staram sie ale i tak zawsze zjem czegos za duzo

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie , taniec, aerobik COKOLWIEK

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: bialkowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
patrzac na Twoj wiek i porownujac wage do wzrostu to wydaje sie ze przesadzasz i tyle zacznij sie zdrowo odzywiac (wydaje mi sie ze ta dieta bialkowa to tak na prawde byla tzw dieta cud zlozona z samych produktow bialkowych) + bieganie/rower/areobik/basen i powinno byc dobrze. Polecam poczytac podwieszone posty ,duzo z nich wyniesiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego wszystkie kobiety robią brzuszki aby pozbyć się tam tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
Dziekuje.
.
Chyba powstal juz taki stereotyp - rob brzuszki = plaski brzuch, aczkolwiek wiem, ze bez spalenia tego tluszczu nic z tego nie wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
autorko- pobierz z netu dziennik vitalmaxa (albo skorzystaj z dziennikow dietetycznych sfd), wylicz swoje zapotrzebowanie, rozklad bialka, tluszczu i węgli- uloz na tej podstawie diete z 5 posilkami w regularnych odstepach czasu.

w kazdy posilku masz miec bialko, tluszcze i warzywa (z wyjatkiem okołotreningowych). przed i po treningu oraz rano daj zlozone węgle: owsianka, ryz brazowy, basmati, dziki, kasze.
na noc jedz tylko bialko+ tluszcz

doloz aktywność i waga poleci ;)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
Zaczelam od aktywnosci, bez diety - od jakis 2tyg dzien w dzien biegam z wylaczeniem 1/2 dni. Fakt faktem sylwetka wyglada ladniej, na poczatku wgl bylo troszke szczuplej nawet. Nie obzeralam sie, jadlam duze sniadanie mniejszy obiad i malutka kolacje + 2 posilki pomiedzy typu jogurt/ jablko. Pomimo tego waga stoi :O .. Jeszcze teraz swieta doszly - niestety jedzenie na potege, plus przepyszne nie powiem ze nie ciasta.. Wyszlo jednym slowem poszlo w ****u. Jestem juz powoli zdegustowana sama soba jak pomysle ze jeszcze jakies 2 mc temu moja waga wynosila 52 i bez problemu ja utrzymywalam !!! Teraz jak zakleta stoi na 56,5 !!!
Plan wyglada nastepujaco:
* co do jedzenia- zaczne jesc tak jak mialam wage 52, tj
śniadanie - 2 kromki pelnoziarnistego chleba / miseczka platkow musli + ewentualnie jogurt
2 sniadanie 3h pozniej - jablko
2h pozniej obiad - salatka z warzyw
3h pozniej- serek wiejski/jogurt
2h pozniej kolacja- jakies mieso np kurczak z warzywami / jakas salatka/surowka
Koniec.
*aktywnosc:
bieganko codziennie 35min oprocz śr i pt, co tydzien dokladam po 5min
codziennie jakies cwiczenia na brzuch (i tu prosze o pomoc!), plecy,ramiona,pupe.

Dodatkowo rzucam nalog poki mam jako tako motywacje - palenie.

Generalnie do czerwca chcialabym te 52 kg miec, bo o moich 50 raczej juz moge pomarzyc :) GLOWNYM CELEM JEST POZBYCIE SIE TEGO CHOLERNEGO TLUSZCZU NA BRZUCHU !!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie to wyrzuć wagę i patrz w lustro, popraw odżywianie bo to głodówka a nie o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
to moze zamiast wagi powinnam sie mierzyc ???
Głodowka? Ja tak jadlam na codzien i bylo to dla mnie zupelnie normalne. Nie wiem jakbym miala inaczej jesc .. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"to moze zamiast wagi powinnam sie mierzyc ??? "
dokładnie, miarka i lustro. Po ciuchach będzie najlepiej widać.

A jeść lepsze jedzenie a wiecej, bo na tym zwolni Ci metabolizm. Jak jesteś zdeterminowana to dodaj siłownie do tego wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
a) no tak tylko z waga moglam okreslic sobie cel, bo wiem z jaka sie dobrze czulam, a jak mam sobie wyznaczyc cel w cm? -10 , -20 cm ???
b) To jak przykladowo powinien wygladac moj dzien pod wzgl, jedzenia ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam pomocy w przemianie:)

Następny temat

Wymagający trening dla kobiet SUPLEMENTACJA +DIETA

WHEY premium