SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY w odchudzaniu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 447
Wiek : 22 LATA
Waga : 81kg
Wzrost : 173cm
Obwód w biuście : 102cm
Obwód pod biustem : 92cm
Obwód talii w najwęższym miejscu :99cm
Obwód na wysokości pępka : 107cm
Obwód bioder : 109cm
Obwód uda w najszerszym miejscu:60cm
Obwód łydki : 38cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nie wiem ;)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) : od stycznia 2012r: 2 razy w tygodniu basen, w dni wolne od basenu zestaw ćwiczeń brzuch, nogi, pośladki
Co lubisz jeść na śniadanie: jogurt musli, serek wiejski
Co lubisz jeść na obiad : mięso najczęściej pierś z kurczaka
Co jako przekąskę : banan
Co jako deser : nie jadam deserów aczkolwiek czasem sięgam po czekoladę lub chipsy
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : żadnych przeciwwskazań
Preferowane formy aktywności fizycznej : basen, brzuszki
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : LINEA DETOX, AQUA SLIM


Witam! Jestem nowa mam nadzieje że mnie przygarniecie do swego grona.

Mam postanowienie na 2012 rok: ZRZUCIĆ 10 KG!!!!
Liczę na wasza pomoc moim największym problemem jest mój brzuch. Jest pięknie zaokrąglony niczym u kobiety przy nadzieji ;) Z góry zaznaczam że na nic nie choruje miałam już robione badania z których wynikło iż jestem zdrowa. Poprostu mam duży brzuch i tyle postaram sie jak najszybciej zamieścić zdjęcia.

Moje menu które aktualnie stosuje:
7:00 Jogurt musli
10:00 2 banany
13:00 Serek wiejski
16:00 Pierś z kurczaka z grilla z ryżem lub pieczonymi ziemniaczkami + pomidor

W międzyczasie pije 1,5l wody z AQUA SLIM.

polka0o7

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ostatni post ze stycznia 2012 czyli ponad dwa lata temu. Proszę nie uprawiać archeologii jak i siać herezji.

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2014-05-20 13:31:16

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy

Koleżanko... Nic z tego nie będzie, dopóki nie przestaniesz się glodzić i zażerać węglowodanami Ułóż no dietę w oparciu o linki z regulaminu:
140g białka, 130g węglowodanów i 90g tłuszczu.


AQUA SLIM

A co to za cudo?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-01-09 20:10:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 447
dzięki niej schudłam 2 kg w ciągu miesiaca wiec myślalam ze wszytsko jest ok

polka0o7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 447
AQUA SLIM rozrabia sie saszetke w 1.5l wody dzięki temu gdy czuje sie głodna biore łyk i żołądek zapchany ;p odechciewa sie jesc

polka0o7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie jest ok, bo jesz dużo za mało. Na razie fajnie leci, ale wcześniej czy później organizm zacznie się buntować, a i efekt jojo po powrocie do normalnego żywienia murowany.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
polka ty nie masz se zapychać żołądek byle czym, ale normalnie zdrowo zjeść :) poczytaj koncepcję i regulamin działu oraz taki ciekawy artykuł https://www.sfd.pl/-t752315.html 

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polka0o7
dzięki niej schudłam 2 kg w ciągu miesiaca wiec myślalam ze wszytsko jest ok


No a po ile cm zeszło z talii, brzucha, uda? Te 2kg to ja osobiście potrafię stracić w ciagu tygodnia, jak sie zaprę. A potem odzyskać w ciągu 3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 447
szczerze to nie liczyłam dopiero od początku stycznia wzielam sie za konkretne odchudzanie.

polka0o7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Marta podała Ci konkretne wartości BTW, a teraz Ty daj coś od siebie - ułoż zgodnie z zaleceniami i artykułem "co jedzą Lejdis sfd" dietę na jutro (w serwisie www.potreningu.pl, logujesz się nickiem i hasłem z forum). Zrzut ekranu wrzucasz tutaj, a my korygujemy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Szczypiorek - nie mieszaj dziewczynie w głowie - Twoje rady są trochę z bańki
polka - wagowo mam sporo więcej, ale wymiarowo troszkę podobnie, zaczęłam 2 miesiące temu z sfd, jem 1900 kcal i chudnę w obwodach, waga waha się w granicach 1-2 kg w obie strony. Poczytaj linki od dziewczyn, tam jest wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy! Wyszczuplanie pupy, pośladków i brzucha.

Następny temat

Pomórzcie rozpracować trening

WHEY premium