SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

POMOCY pilne uraz plecow kregoslupa podczas martwego ciagu

Wysłana -
Witam, wczoraj podczas robienia martwego ciągu, byłem trochę chory miałem lekka goraczke ok 38 st, ale nacpalem się roznymi pobudzaczami i poszedłem na trening , i podczas robienia martwego ciągu na dużym ciężarze 180 kg, podczas przeprostu cos tzn w pozycji końcowej podczas wyprostowywania się , , tak jakbym wyprostowal się za bardzo, i kregoslup chrupnal mi w kilku miejscach jednocześnie , napwno ledzwiowy i piersiowy odcinek, slyszalem tylko hrup hrup hrup, ,i od teo czasu, zalałem się s zimnym potem, stracilem caly zapal do treningu, bol jest co prawda nie wielki, ale tak jakbym stracil trochę czucia od pasa w dol i impulsy przodzenia sa słabsze oraz dretwieja mi nowi i jestem spuchnięty od pasa w dol lekko, ale nie boli, no i inaczej czuje kregoslup, , jakby był wbity sczegolnie ledzwiowy do wewnątrz do srodka ciala, , i taki flak jakby w tym miejscu, ale nie boli, co to może być , czy mieliście podobnie i czy isc z tym do lekarza czy poczekać az samo przejdzie? pozdrawiam,

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Serio pytasz? Jeszcze dziś pogotowie/specjalista i wszelkie możliwe badania
Wysłana -
nie mam zwyczaju chodzic po lekarzach bo wiem z doświadczenia z jeśli nie umierasz to raczej ci nie pomoga, , chodzi o tro ze nie boli mocno, ale od pasa w dol jeszcze jeden objaw jest otoz jestem zimny od pasa w dol, nogi i tylek sa jakby wychłodzone, jakby tam krew dobrze nie dochodzila, a co mi lelarz pomoze , zapisze srodek przeciwbólowy i kaza lezec tydzień w lozku i się nie przemeczac . pytam was doświadczonych o rady z podobnymi urazami, , bo sadze ze jeśli nie boli to nic poważnego, zresztą nie mam ubezpieczenia wiec mnie nie przyjmą a placic nie chce
Wysłana -
Uszkodzenie nerwu nigdy nie boli , a utrzymuje się brak czucia i drętwienie....
Wysłana -
Najdłuższe "zdanie" jakie było mi dane czytać w życiu.
Powiedz mi jeszcze czy to było takie hrup hrup hrup czy bardziej hrrrup hrrrup?
Wysłana -
dobre podejście, tu Ci nikt nie pomoże co zrobić, to są potrzebna badania prześwietlenie moze rezonans, w polsce wystarczy być zarejestrowanym jako bezrobotny i Cię przyjmują, jak to za granicą to nei wiem jakie tam mają zasady
Wysłana -
pewnie faktycznie trzeba będzie to zdiagnozować u specjalisty... wydaje mi się jednak, że albo przesadzasz albo troszkę ubarwiasz te swoje dolegliwości
Wysłana -
Idź do lekarza koniecznie i zrób prześwietlenie.
Wysłana -
byłem w rtg nic nie wyszlo i olali dali ketonal,
czy mam czekac az samo minie , czy tez tak ktoś z was miał, czy przejdzie to drętwienie i mniejsze czucie i zimno od pasa w dol , bo co mam innego robic jeszcze ,pytam was czy tez tak mieliście , bo nawet jeśli cos uszkodziłem to co oni mi pomoga , tylko operacja a to już ryzyko,
Wysłana -
prawde mowiac to wręcz wzrosla wytrzymalosc moich nog bo nie czuje ich zmeczenia , chodze , , dźwigałem dziś na probe , i nic zero zakwasow , nie się nie mecza nogi
Wysłana -
Nie mieliśmy takich objawów, znajdź dobrego lekarza, rtg to akurat słabe badanie by wykryć problemy np typu neurologicznego.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź