SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY PLIZZZZZZ!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


czesc
kieruje tą prośbe do wszystkich ale naj do Znawców.
Zczelem cykl a mecie wiem ze trzeba brac rowno miernie przed posilkami.
mam tez odzywke weglowodanowom:CARBO PUR oraz białko w tabsach :AMINO 2300
kiedy to brac i jak . tzn: jak czesto wegle a kiedy bialko czy rano czy wieczorem jak przed i po treningu i jak w dni bez treningowe!
mam tez kreatynke TRECA ale to zostawiam po cyklu ale prosze tez mi napiszcie jak ja brac. POZDRAWIAM ALL!!!!

Kaszkietos
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Z tego co piszesz o odżywkach i koksach wnoszę, że nie masz o tym wszystkim bladego pojęcia. Jak się nie ma bladego pojęcia to nie powinno się brać. A metę po posiłkach a nie przed, chyba że masz ochotę rozpieprzyć sobie żołądek.





Zmieniony przez - Lucyper w dniu 2002-11-20 18:12:10

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sie zdecudujcie czy przed czy po posilkach!!! Bo jedni mowia ze na czczo a drudzy ze po posilku!!
jak brac to co napisalem wyzej??

Kaszkietos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak juz chesz brac mete to po obiadach , a nie przed .Pozatym najpierw powicz ostro z t kratyna i nabierz sil . Puzniej z koksem i z sila odpowiednia mase zbudujesz pożądną.Mówie ci jak pocwiczysz z kreatyna to spalisz odrazu jakies zbede ztluszcz i potem czysciutka mase bedziesz budowal!!! to moja rada dla ciebei traktuj jak chcez!!!! nara

Brian-Paker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZŁOWIEKU LEPIEJ TO ODSTAW BO NIE WIES Z DO CZEGO TO SŁUŻY

bhutan3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37555
po co odświeżasz stare posty !?! jakbym mógł to bym ci BANbornierę dał !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
bhutan się w łeb pier..ij. jak chcesz rad udzielać to próbuj na bieżąco. bo kaszkiet teraz mógłby ciebie uczyć.

Kingsajz dla każdego!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon

Następny temat

a co z mojim postem!!!!

Wiecej