SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY !!! Co robić aby mieć ładną rzeźbę?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Witam,

Jest to mój pierwszy post tutaj i mam pytanie, którego odpowiedź chciałbym aby była sensem mojego życia conajmniej na najbliższe 6 miechów

Otóż tak:
może to naiwne ale niema chyba rzeczy niemożliwych, lecz chciałbym wygladać coś w stylu Davida Bella lub Ryana Reynoldsa- jednym słowem mieć super wyrzeźbioną klatkę oraz brzuch. Większośc moich kumpli pakuje do bólu i wygladają jak małpy: szerokie opuszczone ramiona, i wywalone kaptury- ja tak niechcę dlatego proszę o porade Was- wkońcu ktoś tu napewno będzie wiedział jak mi pomóc Od jakiegoś czasu sam trenuję w domu- sztanga, hantle, ławka skośna- lecz średnio widze efekty, poza jednym który jest wrzodem na mojej... otóż jeden mięsień brzucha (ten na samej górze przy ,mostku) jest o jakies 2 cm bardziej wystający niż jego kolega z lewej strony. I co tu robić...pewnie moje ćwiczenia były lipne- dlatego może proszę was o jakąś pomoc w sprawie wyrobienia rzeźby- co jeść, jak ćwiczyć aby wyrobić sobie super rzeźbę? Za każdąpomoc będę ogromnie wdzięczny... może ktośby mi napisał jakis mini plan treningowy na tydzień oraz co jeść ... no i jeswzcze może macie jakieś pomysły na ten bardziej "wyrobiony" mięsień brzucha

Za każdą pomoc dzieki wielkie,

Pozdro!!!

---tszszszszszsz... odbiór!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Heja,

Dzieki wielkie- napewno sobie cos pokminie, jeszcze raz wielkie dzieki za szczera pomoc

pozdro!

---tszszszszszsz... odbiór!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Aha, byłbym zapomniał:

mam 170 cm wzrostu, waga ok 70 kilo, klata 107 cm, bicek 35 cm- jeśli to komuś pomoże, ćwiczę w domciu od maja 2005 roku-regularnie aczkolwiek z tego co widze to mało efektywnie.
Dziś zacząłem HMB bo mam na brzuchu troche tłuszczu oraz nad biodrami też fałdka się trafi (a wcale niejest to mięso :P)

---tszszszszszsz... odbiór!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
HMb nie spali tłuszczyu.
Nie wierz w to co psize na opakowaniu tylko pytaj fachowców
Poelcam odpowiednia diete i normalny trening siłowy a jeszcze lepiej plan ACT i zapisanie sie na siłownie.
Dieta wysokobiałkowa.
Więcej w dziale Odrzywianie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
HMB niespala ? kurde z tego co ja slyszalem to polowa AWFu w gdansku jezdzi na hmb oraz ci co maja zawody judo zeby z wagi zjechac- kolega to jadl i mowil ze zjechal pare ladnych kilo- tylko ze faktycznie pocil sie przy tym, wiem ze to samo mi niepomoze- dlatego chce cwiczyc i jesc jakies specyfiki coby ten proces przyspieszac :P

---tszszszszszsz... odbiór!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
spalają bardziej bieganie i aerobami a nei hmb, jak chcesz spalać to dieta, a suple - zapraszam do mojego działu.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
-----------------HMB niespala ? kurde z tego co ja slyszalem to polowa AWFu w gdansku jezdzi na hmb oraz ci co maja zawody judo zeby z wagi zjechac- kolega to jadl i mowil ze zjechal pare ladnych kilo- tylko ze faktycznie pocil sie przy tym, wiem ze to samo mi niepomoze- dlatego chce cwiczyc i jesc jakies specyfiki coby ten proces przyspieszac ------------------------

Więc połowa AWF w Gdańsku uwieżyła w te marketingowe bzdury, które gloryfikują hmb jako cudowny specyfik i na pewno nie jako fatburner tylko prędzeń jako antykatabolik.

Wniosek: połowa AWF w Gdańsku się pomyliła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
zalecam to samo co miętki i to od jak najszybciej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1378
HMB z tego co wiem to sluzy do zabezpieczenia miesni przed wejsciem w katabolizm w czasie treningow aerobowych. Podczas dluzszych aerobow ( bieganie, plywanie, jazda na rowerze ), spala sie najpierw glukoza z krwi, potem glikogen ( co zajmie mniej wiecej 20 min, no i nastepnie tluszcz. Nalezy pamietac o odpowiednim tetnie, tempie.
Jednak jesli trening jest dlugi i wyczerpujacy rozpoczyna sie "palenie miesni", przez co tracisz mase miesniowa a nie tluszczowa. I HMB jest od zabezpieczania miesni przed tym, przez co przyspiesza spalanie tkanki tluszczowej.

Jezeli chcesz miec ladna rzezbe, to musisz intensywnie ( ale z glowa ) trenowac, miec w miare dobra diete ( albo po prostu uwazac na to co i ile jesz) no i miec ciagla motywacje:), czyli nie odpasc po tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
To mam rozumiec ze HMB odstawic ? Albo sprzedac komus komu sie przyda, ew jakiemus jeleniowi?

Czy moze moge to zazywac, aczkolwiek juz sam niewiem wtedy jak... bo to mialobyc na zamienienie tluszczu w miesien, a z tego co tu piszecie to spala wszystko jak leci... juz sam niewiem...

H E L P...

---tszszszszszsz... odbiór!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
hmb niczego nia spala, spalić to się mogą ze wstydu Ci, którzy mówią że działa jak fatburner

to ma ochronić Twoje mięśnie przed katabolizmem, żebyś nie "palił mięśnie" poprzez np. zbyt długi trening, aeroby - w sytuacji kiedy już skończył Ci się glikogen w organiźmie i on zabrałby się za Twoje mięśnie żaby nadal dostarczać Ci energii

jak masz to nie sprzedawać tylko bierz to dobrze ! bierz na noc, gdzie katablolizm najszybciej może cię dorwać bo chyba nie wstajesz w nocy i nie dojadasz , albo w sytuacji gdy np. robisz poranne aeroby naczczo

nic nie wiem o twoim treningu, aerobach czy o tym co robisz więc podałem tylko przykładowe, najczęstsze zastosowanie

Zmieniony przez - TDCI w dniu 2005-08-19 11:20:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Moj trening wyglada tak:

pn-sr-pt trenuje:

wyciskanie na skosnej 15-13-10-8
wysickanie na prostej ---//-----
rozpietki na prostej ---//-----

i niestety mam tylko 30 kilo na sztandze wiec sobie tym radze :( rozpietki robie trzymajac 5 kilo w kazdej lapie

dzis zaczalem ta slynna aerobiczna 6 weidera- zobaczyc chce efekty czy to dziala jak pisza

a co do diety to staram sie jesm czesto i malo, staram sie niejesc tluszczu tylko bialko i weglowodany

ale uwaga: przewaznie cwicze z ranca, moze nie na czczo ale po 2 kanapkach, a po treningu kolejne sniadanie- to jak to wtedy wyglada?
brac dalej hmb czy nie?

H E L P :(

---tszszszszszsz... odbiór!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak cwiczyc nogi w takiej sytuacji?

Następny temat

rozcięty mięsień przedramienia :(((((((((((((((

Wiecej