SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomuzci mi dobrac cykl na Omce mam 182 wzrostu waze 86 kg cwicze od 3 lat mam 18 lat Pcham na lawce 140 kg kiedys jusz bralem sterydy raz na jakis czas raz na tydzien albo dwa ( Winstrol , Deca , test , i Pol OMY ) Prosze o szybka pomoc ! najlepiej z jakimis tabletkami powiedzcie jak mam brac omke !
P.S co sadzicie o Sojomixie (pasza dla cielat 95(chyba) Bialka na 100 )

POMOCY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A WIĘKSZEJ GŁUPOTY OD dyq to niesłyszałem holera robaki w suchej karmie to tylko myj ręce jak mu nasypujesz do michy bo dostaniesz owsików. Nie boicie sie wstrzykiwać sobie jakiś gówien z mozambiku w dupę, a takie zabobony macie że normalnie moja babcia jest bardziej światła w takich tematach. normalnie koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uważaj

bo po tej paszy może Ci ogon wyrosnać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
stary, wiesz jak robi się paszę????
jak to jadłeś to współczuję. Już nie mówię, że pracownicy leją w paszę, ale jej skład...
do paszy dolewa się tłuszcz wytopiony z ciał padniętych zwierząt, wszystko się miesza i w taki sposób pakuje w worki. Często zwierzęta "czekające" na wytopienie są pocięte, siadają na nich muchy, zalęgają się białe robaki, gniją. Taką gnijącą papkę wrzuca się do urządzenia zwanego destruktorem (jaka death-metalowa nazwa) i pod ciśnieniem przy temp. 120 stopni wytapia się tłuszcz, który jest magazynowany w zbiornikach. Po wszystkim chodzą ludzie w gumiakach, na których są gnijące szczątki... Czasem (a nawet często leją w zbiornik z paszą). Widok jest taki, jakbyś widział górę mięsa, która się rusza, bo robaki ją jedzą... A najlepsza jest maszyna do mielenia kości... Wkładają tam kości, głowy bydlęce, końskie i mielą. Taka sterta pomielonych kości jest natychmiast atakowana przez muchy. Po 6-8 godzinach cała kupa się rusza, bo już są w niej robaki.

Wszystko to widziałem na własne oczy w zakładzie BACUTIL, widziałem jak robią paszę sojową, z otrębów, kukurydzy (mieli tam różne rodzaje, ale te widziałem)

Mój kolega ma ojca, który posiada takie 2 zakłady.

Pomyśl następnym razem co zjadasz i zaoszczędź trochę kasy na odżywki.
Pasza wyglądała jak proszek, ale co w niej było...

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedlugo ludzie zaczna tu pytac: czy moja kupa jest dobra na przyrost masy?


Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
święta prawda
Amen

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
1 tydzień 1 strzał
2 tydzień 2 strzały
3 tydzień 2 strzały
4 tydzień 2 strzały
5 tydzien 2 strzały
6 tydzień 2 strzały
7 tydzień 1 strzał
8 tydzień 1 strzał
W 3,4,5 tygodniu metka po 6szt dziennie
Po kuracji biogonadyl 2000j.m. jeden strzał co drugi dzień, Do tego NOLWADEX jedna tabletka rano, druga wieczorem (30szt. wystarczy)
No i na podtrzymanie clen.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4827
Panowie! Nie wszyscy muszą być tak wydelikaceni jak Wy.
Jeżeli ktoś osiąga dobre rezultaty na paszy dla zwierzaków to dlaczego nie ma jej stosować? Co do higieny w wytwórniach - no cóż,niski poziom nie oznacza od razu miernych wartości odżywczych!

Na razie

Bogdan

Bogdan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
też żresz paszę?
zaraz rzygnę

Panowie, to grozi salmonellą, zapaleniem jelit, BSE, zarobaczeniem ukladu pokarmowego...
Przecież zwierzętom podaje się co pół roq preparaty odrobaczające na wszelki wypadek. Mój pies jedząc tylko pokarmy przygotowywane przez moją matkę i suche pokarmy dostaje robaki... a nie zjada gówien na trawniku.

myślisz, że od czego??? od mięska, które kupujemy dla niego w mięsnym???

może zadajcie pytanie w dziale odżywianie, ale ja myślę, że to śmieszne. Jakbyś zobaczył jak to się robi, to byś nigdy tego nie zjadł.
A co do delikatności to nic nie mów

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie przy jedzeniu jak boga kocham...
ale powiem tak: trzeba mieć nieźle na***ane
w dyni żeby żreć paszę dla bydła.
Pedigri i Whiskas też mają dobry skład
i są pakowane w poręczne pojemniczki.
W akwarystycznym można kupić suszone dafnie lub kiełże
...samo białko.

Piotr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zresztą do paszy na 100% dodają jakieś antybiotyki i inne śmiecie

Piotr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
polecam także larwy ochotki lub tubbifex

Pozdrowienia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wit B12

Następny temat

grecka deca

WHEY premium