SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Witam,

Mam pytanie do "planu treningowego". Chciałbym pokrótce przedstawić wam zarys mojego planu treningowego i chciałbym spotkać się z kilkoma opiniami i najchętniej poradami :)

Więc tak zawodowo gram w piłkę nożną ( nie ważne na jakim poziomie.)
- Zbliża się przerwa w lidzę , tzn. 2-3 tygodnie wolnego , a następnie okres przygotowawczy do kolejnej rundy rozgrywkowej.
Od dwóch tygodni staram się jak najczęściej odwiedzać siłownię , chodzę po 3-4 razy w tygodniu . ( w sprawach silowni i cwiczen laikiem nie jestem ). Moim celem jest "rzeźba" nie żadna pompa mięśniowa i nabicie się , chce po prostu wyrzeźbić się , zrzucić może kilka kg i nabrać dynamiki w mięśniach . Trenuję następująco .

Standardowe treningi siłowe tzn w jeden dzień klatka +... , następnie barki +... ,plecy+ ... itp.
Tutaj rodzi się moje największe pytanie czy to ,że wykonuje każde ćwiczenie w serii po przykładowo 25,22,18,16 ruchow jest dobrym posunięciem idąc do celu jaki sobie postawiłem? . Czy np. przy każdym treningu robiąc jedno dwa ćwiczenia na klp jest zakazane?.
Dodatkowo na każdym treningu wykonuje mnóstwo aerobów ( brzuch , skosy , ) Pomiędzy ćwiczeniami wykonuje bieg na bierzni raz 15-20 minut , dalej wracam do treningu tzn po skonczeniu pierwszej parti ciała ( przykładowo biceps ) robie ( klatkę ) i po skonczeniu klatki robie kolejne aeroby i znowu bierznia 10 minut mocniejszym tempem. Przed treningiem stostuje odżywkę ktorą dostałem w klubie NO-XPLODE przed treningówka , po treningu Glutamina ( na regeneracje ) i po godzinie od treningu białko.
Czy takim cyklem treningowym mogę "coś osiągnać" ? coś tzn. to sobie załozylem rzeźba i zrzucenie zbętnych kilku kg . Pozdrawiam i naprawdę liczę na komentarze , porady . Dziekuję. ( mam nadzieje, że w miarę udało mi się zobrazować to co chciałem przedstawić )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
prosze o pomoc :( ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbe.

Następny temat

Jaki TRENING + DIETA na rzeźbę i masę dla początkujących?

WHEY premium