SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!! DO ZNAWCOOF!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Witam... mam prawie 17 lat.. i jusz od roku waze 59.. przy wzroscie 182.. lipa nie... Dodam jeszcze ze mieszkam praktycznie sam i nie mam warunkow do zdrowego i 'pozadnego' odzyweiania sie.. staram sie w miare mozliwosci cwiczyc na silce i lada chwile kupuje sobie sztange na chawirke.. prosze wiec o rade jakie 'odzywki' czy jak to sie tam nazywa mam zastosowac aby przytyc.. by nie wygladac jak szkielet.. .. Dzieki.

Ludzie to niewiedza...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 902
Ja proponuje ci Olimp Gainer, i dobrze jest popijac tropo troszke w czasie treningu, bedziesz sie dluzej trzymal na jednej sesji i katabolizm bedzie niewielki. Walnij sobie jedna mniejsza porcje wieczorem, tak dla lepszego bilansu MASA-TLUSZCZE, bo to akurat z czasem powinno troszke tluszczyku dodac.
Pozdrówka Siemet

Siemet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Moim zdaniem dziwnie piszesz ze mieszkasz sam i nie masz mozliwosci zdrowego jedzenia ???? A co to ma wspólnego ? 99% z nas pakujących sama sobie przygotowuje posiłki. Jakbym miał meczyż starsza gotowaniem non top ryzu przygotowaniem tunczyka itd już dawno by mnie pogoniła )


Jesli juz pytasz o odzywke na "mase" to w Twoim przypadku polecam gainera. JEst tetgo masa na rynku no i sa w maire tanie. Jest to odzywka mozna powiedziec w skrócie zastepująca posiłki. PRzeważnie wystepuje w niej stosunek ww do bialka 4:1 i to jest w miare optymalnie.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Sluchaj.. chodzi o pewien brak umiejetnosci jezeli chodzi o to jedzenie/gotowanie.. anywere.. czy moglbys mi jakas konkretna polecic odzywke.. bo jak sam mowiles gaineroof jest multum ,z dodatkami hmb i takie tam.. szukam czegos co mi nie zaszkodzi , lub cos co nie zawiera zbednych dla mnie skladnikoof..
?

Ludzie to niewiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Ja sam jak byłem w fazie łapania kg brałem gainera firym MLO Hard Body gainer 3600. To było ze 2 lata temu wiec nie wiem czy jeszcze ten produkt jest. Jesli tak to osobiście go polecam!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
http://priv.ciechnet.pl/dso/sklep/sklep19.htm , tutaj jest ten produkt... lecz kosztuje on 100 blach , i jest napisane "9 porcji" , czy to oznacza ze starczy jedynie kilka dni?

Ludzie to niewiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Moze ktos inny mi odpowie.. jak jest napisane w opisie ze jest 9 porcji to oznacza ze starczy mi na 9 'posilkoof' ?

Ludzie to niewiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Widze ze to za d****ne pytanie... w takim razie dochodze do wniosku iz to jest 9 porcji.. a jest napisane zeby 3 razy dziennie brac.. czyli starczy mi na 3 dni? za 100 zlotych? nie ma czegos tanszego? :>

Ludzie to niewiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
My tzn "czerwoni" nie jesteśmy 24\h w necie wiec bez nerwów )


Nie patrz na ilośc porcji. Ja nie spozywałem na raz wiecej niż 100g tego gainera z o,5 litrem mleka. To i tak tworzyło już dobry kaloryczny posiłek. A ile razy dziennie wlejesz w siebie te 100 g to już zalezy od ciebie.

Pamietaj jednak ze główne skladniki powinny pochodzic z pozywienia a nie z tego gainera.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
Njapierw ułóż sobie sztywna dete, dopiero pokombinuj z czym nie dajesz sobie rady i dokup odżywke.

"I`d better die like a man, than live like a coward..."

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Racja.. Ok.. jakos to zalatwie.. Ale szmal trzea wylozyc niezly.

Ludzie to niewiedza...

Zmieniony przez - MotyW w dniu 2002-05-06 01:16:38

Zmieniony przez - MotyW w dniu 2002-05-06 01:17:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Sorka za bzdetne wiadomosci ale sie wprowadzam dopiero i musze cos sprawdzic

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Ludzie to niewiedza...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla otylych

Następny temat

trening na rowerku

Wiecej