SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!! :-(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kingkong z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
K*rwa, ale mam lipny lot, bez kitu... Juz Wam kiedys mowilem, ze strasznie bola mnie rece - szczegolnie przy cwiczeniu bicepsu. Na 2 czy 3 tygodnie (przed cyklem) w ogole zaprzestalem treningu rak zeby sie "zregenerowaly" i odpoczely, bo jak towar wejdzie to dostana ostry wpierdziel. W niedziele zrobilem sobie biceps i oczywiscie bol musial sie pojawic... Disiaj robilem triceps i tez troche bolalo, ale mi sie wydaje, ze jak bym tego bicepsu nie robil wczesniej to by nie bolalo... Pomozcie, powoli robie sie zdesperowany! Znajomy mentor powiedzial, ze dobrym sposobem jest robienie bicepsu z tricepsem na jednym treningu. Ponadto mowil, zeby nie robic takich cwiczen jak np. sztangielki stojac ze skretem, bo przy nich boli najbardziej... Napisze jeszcze, ze ten bol pojawia sie w przedramionach, w obu rekach, od tej strony gdzie zawsze sie opieramy na wszelkich oparciach... Co Wy na to, poratujcie w potrzebie?!? Bo sie targne na zycie, a w "pOLITYCE" napisza, ze to przez sterydy - chyba tego nie chcecie! Zartuje zartuje, ale bede wdzieczny za... cokolwiek...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie też bolały przedramiona, gdy robiłem relatywnie dużym ciężarem tzn. takim, że podnosiłem sztangę 4-6 razy. teraz mnie nie bolą, bo zmiejszyłem ciężar, ale za to zwiększyłem liczbę powtórzeń do 12.

bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11131
Kiedyś też miałem taki sam problem jak 55555.
Jak ćwiczyłem biceps to czułem bardzo mocny ból w przedramionach,aż doszło do tego ,iż musiałem zrobić sobie przerwę .
Niestety 3 tygodniowa przerwa niewiele pomogła ... ,byłem bardzo zdesperowany więc wymyśliłem sobie ,że przed treningiem bicepsu będę ćwiczył przedramiona ,dodatkowo zmieniłem gryf na łamany aby zmniejszyć nacisk na przedramiona.
Mi to pomogło, po miesiącu ból był znikomy mimo ,że cierzar którym katowałem biceps wzrósl.
Tyle ode mnie .

kiludg

kiludg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bd... no taki wybieg tez bede musial zastosowac niestety! Niestety, bo ja jestem zwolennikiem typowego cwiczenia na mase - 6-8 ruchow z duzym ciezarem... Myslicie, ze jak bede machal 12 razy to tez mi bulki urosna?!?


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiludg... czy cwiczenie przedramion na prawde moze pomoc Twoim zdaniem?!? Wiesz, ja osobno nie katuje przedramion, ale ogolnie rzecz biorac to nie narzekam na ich wyglad...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11131
Na początku na pewno będą rosnąć,tym bardziej ,iż z tego co widzę Twój trening się zmieni.Ale pózniej przydałoby się abyś chociaż jedną serję mogł wykonać dużym cięrzarem.

kiludg

kiludg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11131
No wiesz nie mogę zagwarantować ,iż napewno ...
Mi to pomogło .I muszę powiedzieć ,że bardzo dobrze czułem jak rozgrzane przedramiona "absorbują" nacisk przy treningu bicepsu.

kiludg

kiludg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
1.zmniejsz cięzar na taki aby robic 10 powtorzen
2.gryf na łamany
3.byc moze jest to wina slabych przedramion wiec moze powinienes je wlaczyc do treningu
4.byc moze zla technika ruchu i wtedy wiekszosc pracy wykonuja przedramiona ??

Ja osobiscie tez mialem z tym problemy ale po zmniejszeniu obciazenia przeszlo!!!!!

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
zdecydowanie zmniejszenie ciezaru, ja tez to mialem kiedys, aha i ja zmienilem jeszcze uginanie w staniu na modlitewnik i jakby lepiej na modlitewniku

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuj przedraioma - prawdopodobnie bola Cie zbyt slabe sciegna. Mnie bolaly na poczatku w okolicach nadgarstkow przy uginaniu ze sztanga prosta - teraz po latach nie mam tego probemu - a biore ponad 60 kg w uginaniach.

Oczywiscie, ze od 12 powtorzen miesnie Ci urosna, byc moze bardziej niz od 6 - niektorzy twierdza, ze ramiona potrzebuja wiekszej ilosci powtorzen (chocby Coleman)

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie martw się ja jeszcze wczoraj miałem ramię w temblaku.

Ja wiem, że wiem, że wy wiecie, że ja wiem, że wy niewiecie, że ja niewiem o tym że wy wiecie, że ja wiem. )))))))
Sweder
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie i podpowiedzcie

Następny temat

jak dlugo ciagnac mase??

WHEY premium