SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 16 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 121
Mam 21 lat, bedac w holandii zrobilem najwieksza glupote swojego zycia, przez tydzien czasu przez glupich ludzi (sam jestem jesszcze wiekszym) bralem jakis ruski dianabol i po 3 miesiacach czyli dzisiaj nie poznaje samego siebie, wszystko odczuwam 2 razy bardziej, wszystko mnie denerwuje, nie poznaje wlasnego ciala, czuje sie rozdarty na pol, jest masakra, nie bede juz pisac o mojej psychice, mam depresje, nerwice, lęki, całe moje życie nagle sie zmieniło, nie potrafie byc nawet sobą..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Prowokacja chyba.

Jeśli nie to zrób badania e2, prolaktyna, progesteron i testosteron.

Ale chyba prowokacja. Ewentualnie w środku psychotropy lub inne dopały


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-01-08 21:27:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 16 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 121
żadna prowokacja, potrafie sobie wszystko wkrecic, jestem innym czlowiekiem, ze spokojnego cichego chlopaka, do agresora ktorego byle co denerwuje, i czuje sie jakis oderwany od rzeczywistości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Prowokacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 16 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 121
Dlaczego prowokacja? .. czyli łykałem jakieś g**** i teraz jestem w dupie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 16 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 121
Dobra niech będzie że prowokacja.
Ale odpowiedzcie mi tylko na pytanie, czy jest możliwe żebym po sterydach miał lęki, depresje i uczucie bycia jakby w obcym ciele.
Czuje sie małolatem w dorosłym ciele.. żadna prowokacja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
To nie po tygodniowej kuracji . Jednak proponuje konsultacje z psychiatra .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Przez tydzień czasu brałeś a po trzech miesiącach nie poznajesz samego siebie???
Holandia zawsze dobra na wszystko!!
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Holandia i wszystko jasne %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Czy na tym ruskim dianabolu w Holandii był znaczek, że jest oryginalny? Tzn... np mitsubishi lub nike?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron 88ng w wieku 41lat

Następny temat

SPÓŹNIONE PCT

WHEY premium