SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

POMOCY!!!!!

Wysłana -
Mam 21 lat, bedac w holandii zrobilem najwieksza glupote swojego zycia, przez tydzien czasu przez glupich ludzi (sam jestem jesszcze wiekszym) bralem jakis ruski dianabol i po 3 miesiacach czyli dzisiaj nie poznaje samego siebie, wszystko odczuwam 2 razy bardziej, wszystko mnie denerwuje, nie poznaje wlasnego ciala, czuje sie rozdarty na pol, jest masakra, nie bede juz pisac o mojej psychice, mam depresje, nerwice, lęki, całe moje życie nagle sie zmieniło, nie potrafie byc nawet sobą..
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Prowokacja chyba.

Jeśli nie to zrób badania e2, prolaktyna, progesteron i testosteron.

Ale chyba prowokacja. Ewentualnie w środku psychotropy lub inne dopały


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-01-08 21:27:52
Wysłana -
żadna prowokacja, potrafie sobie wszystko wkrecic, jestem innym czlowiekiem, ze spokojnego cichego chlopaka, do agresora ktorego byle co denerwuje, i czuje sie jakis oderwany od rzeczywistości
Wysłana -
Prowokacja
Wysłana -
Dlaczego prowokacja? .. czyli łykałem jakieś gówno i teraz jestem w dupie...
Wysłana -
Dobra niech będzie że prowokacja.
Ale odpowiedzcie mi tylko na pytanie, czy jest możliwe żebym po sterydach miał lęki, depresje i uczucie bycia jakby w obcym ciele.
Czuje sie małolatem w dorosłym ciele.. żadna prowokacja..
Wysłana -
Mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe.
Wysłana -
To nie po tygodniowej kuracji . Jednak proponuje konsultacje z psychiatra .
Wysłana -
Przez tydzień czasu brałeś a po trzech miesiącach nie poznajesz samego siebie???
Holandia zawsze dobra na wszystko!!
Wysłana -
Holandia i wszystko jasne %)
Wysłana -
Czy na tym ruskim dianabolu w Holandii był znaczek, że jest oryginalny? Tzn... np mitsubishi lub nike?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź