SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

POMOCY!!!!!

Wysłana -
To na pewno była meta ? Czy może tylko tab podobne ?

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-08 23:01:22
Wysłana -
Natan33
Przez tydzień czasu brałeś a po trzech miesiącach nie poznajesz samego siebie???
Holandia zawsze dobra na wszystko!!

Dokladnie ;) u mnie w robocie (w NL)ostatnio pala cos co sie nazywa "amnezja" i nie wiem czy oni siebie tez,ale ja niektorych nie poznaje :)
Wysłana -
Macie racje, holandia zrobiła swoje. Jednak nie jest mi na obecną chwilę do smiechu i próbuje dojść do tego co mogło mi tak zaszkodzić, żeby chociaż wiedzieć od czego... czyli dianabol odpada raczej, były to niebieskie serduszka, opakowanie sprawdzałem z kolegą w internecie i wszystko sie zgadzało (niebieskie serduszka, jak stanol).
Ale łyknąłem też jedną pigułke (fioletowy prostokąt z paskiem po środku), jeżeli nawet był to jakis psychotrop (prawdopodobnie turek zrobił nas w ch**a), to
jest szansa że organizm wróci do siebie bez pomocy lekarza?
Nie jaram, nie pije, żyje zdrowo, a codziennie mam wahania nastrojów, rano budze sie wesoły, a wieczorem mam takie rozkminy i czarne myśli, że uwierzcie mi.. nigdy nie byłem jakiś słaby psychicznie, a czuje się jak gówno już 2 miesiąc, a powtarzam że nie jaram, nie pije, zdrowo sie odżywam.
Z pewnego siebie chłopaka, który zawsze wiedział że może wszystko, zrobił sie ze mnie obsraniec, można powiedzieć też że wariat...
Wysłana -
Obstawiam że za bardzo się w to wkręciłeś i teraz wmawiasz sobie schizy Wyluzuj troche bo zwariujesz. Jeśli to ma Cie uspokoić to zrób badania horm i zobacz jak tam hormony wyglądają ale jeśli przed braniem miałeś je w normach to ten tydzień na mecie nie namieszałby Ci do takiego stopnia byś dziś tak fiksował
Wysłana -
Ja tutaj nic nie pomogę mogę Tobie jedynie powiedzieć że jak nie jarasz, nie pijesz i nie używasz życia....to lepiej zacznij bo jest zbyt krótkie!! Zapal sobie, na pij się zdrowo, idź do burdelu poklepać panny po dupskach i odrazu komfort życia Ci sie poprawi
Wysłana -
Tylko nie bierz juz więcej nigdy lsd
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź