SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMÓŻCIE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 817
Witam!! :)
Mam Na imię Kasia i chciałabym trochę schudnąć..... a mianowicie mam 160 i waże 56kg a chciałabym ważyć tak jak ważyłam zanim zgrubłam ;/ czyli 47-50. W sumie nie zalezy mi tak bardzo na mniejszej wadze tylko na wyglądzie a zdaję sobie sprawę że mięśniej tez ważą..... obliczyłam juz jakie mam zapotrzebowanie i wyszło mi 1500 kcal proszę rozpiszcie mi to jak najlepiej powinnam jeś. Chodzi mi tu o to co na sniadanie na obiad i najważniejsze co na kolacje....tylko dodam że nie nawidze chodzić spac z pełnym brzuchem i uczyciem sytości, bo po pierwsze nie umiem wtedy zasnąc a po drugie mam wrażenie ze wszystko odłozy mi sie w postaci tłuszczu ;/; Dodam że uwielbiam sport i do niego nie trzeba mnie w ogóle przekonywać więc z tym nie ma problemu. Mam tylko pare pytan:
1. Czy dobrze jest rano przed sniadaniem robic aeroby???? Bo na zmiane co drugi dzień biegam i jeżdże na rowerze a jak ak t jakie sniadanie po tym????
2. Odlozyło mi sie troche tłuszcze na pośladkach i udach :(( Jak sie tego pozbyć???? Jestem gotowa na wszystko :D Kazdy wysiłek fizyczny :)
Za rok chce zdawać na AWF wiec musze sie wziąć ostro do pracy i nad swoją kondycja i oczywiście wyglądem
Z góry wszystkim Wam dziękuję za rady I prosze PISZCIE

"Każdy dzień przezywaj tak, jakby buł Twoim ostatnim."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Cześć
Na wszystkie pytania Ci nie odpowiem ponieważ nie znam się na diecie
Co do aerobów to najlepiej robić rano na czczo. Co do tłuszczyku to nie da się go praktycznie spalić z danego miejsca ale poprzez diete redukcyjną i aeroby napewno go zlikwidujesz.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 817
dzieki za rady i czekam na więcej

"Każdy dzień przezywaj tak, jakby buł Twoim ostatnim."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1975
Moge polecić diete mojego nauczyciela z budy :) nazywa sie ŻM w skrócie żryj mniej :P on schudł dzięki temu z 80 kg do 60 kilku(przynajmniej on tak twierdzi ale ja mu wierze :D) ale dokładnych założeń tej "diety" nie znam. Pozdro
Ps. moja dziewczyna jak chciała troche pośladki odchudzic to robiła takie wymachy nogą na czworaka :) pomogło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gruby brzuszek-pomóżcie prosze

Następny temat

HMNNNN

WHEY premium