SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać,vol 4

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228842

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Ważne informacje.
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
Krótko zwięźle i na temat bez pimpowania i spamowania co działa ,a co nie.Pimp i spam=BAN

https://www.sfd.pl/POLSKIE_REALIA__czyli_co_warto_brać,_vol.3-t891856.html

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-02-10 17:08:48

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-02-10 17:10:31

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
Wosek enana wcześniej leciałem cido,atoma i phoenixa oba ug działały.Cido samemu kupowałem w Egipcie i było ok,jak zwykle zresztą.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2145
ja cido nigdy wiecej nie zakupie...bilem 750mg tyg i zero efektu ;) a sam wyciagnalem z apteki w sharmie ;) lodzianin1 ale teraz wchodze na ena z deca wlasnie tej samej firmy co propa bilem Iron G...kolezka bije 8 tydz i sobie chwali chociaz na poczatku tak jak ja podchodzil sceptycznie. pozyjemy zobaczymy...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
ja cido kupowałem sam 4 razy i zawsze było ok,ale mam w Hurgadzie zaufanego aptekarza zawsze ma do wyboru ori i kopie,jak on to mówi.Zawsze mixa mówił abym nie brał bo lipa,ten co go miał.Ja zawsze cido patrzyłem równiutko ponalewane i wszystko ok.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Mietek Malay Tiger 10mg klepie należycie? I jaki prop na chwilę obecną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
lodzianin1
Wosek enana wcześniej leciałem cido,atoma i phoenixa oba ug działały.Cido samemu kupowałem w Egipcie i było ok,jak zwykle zresztą.


Co do enana leciałem ANDROLAB i PMP oba bezbolesne. ANDRO trochę lepiej wypada od PMP.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2145
po prostu zle trafilem...kumpel jak wbil do apteki w sharmie po cido tylko ze rok pozniej to uczciwy aptekarz sie zapytal czy chce fake czy org :) roznica w cenie spora byla... wiec zalezy jak kto trafi :) a mietek malay kopie.

Zmieniony przez - yaqbuu w dniu 2013-02-10 17:34:08
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Załóż swój temat a nie spamujesz w tym dziale.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 127
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2145
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl metki,celem masa /a rowerek treningowy

Następny temat

M-DROL solo na początek?

WHEY premium