SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNEK NA PROMOCJE IV .Musisz być z nami ....Nagrody Str.10

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95122

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MaTEO z działu ZIELONA STREFA.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


Chcielibyśmy was wszystkich zaprosić do wzięcia udziału w poniedziałkowym pojedynku wszechczasów, tym razem naprawdę będzie się działo ... !!!
Start : 24,12,2007
Godzina: 22:00



Kochanie użytkownicy ... na te święta przygotowaliśmy już dla was aż 60 promocji i pewnie nikt się już tego nie spodziewał, ale....
Czym byłby te święta bez prawdziwego pojedynku na promocje... !!!??? Byłby to tylko zwykłe Święta.

Tym razem wraz ze sponsorami pojedynku firmami : Hi-tec , Fitness Authority, Nature's Best przygotowaliśmy cały szereg niesamowitych prezentów oraz promocji.
.

Myślę że nie muszę już nic więcej specjalnie pisać, wszyscy dobrze wiedza jak wyglądają nasze pojedynki na promocje a tym razem naprawdę przygotowaliśmy coś specjalnego !!!
Dodatkowa atrakcją jest to ze na ringu stanie ze mną DEBIUTANT !!!!




Przedstawiamy F.A.Q. na temat zorganizowanej promocji .

1. Promocje w tabeli POJEDYNEK NA PROMOCJE łączą się z darmową wysyłką powyżej 500 zł ale nie łącza się z innymi promocjami typu :sheker gratis , ręcznik gratis itd. Należy je traktować zupełnie oddzielnie.

2.Zamówień można dokonywać w sklepie sfd [https://sklep.sfd.pl]. Można oczywiście łączyć produkty ze wszystkich tabeli .

3.Każda z promocji jest ograniczona i w każdej chwili może się zakończyć.

4.Wyboru smaków dokonujecie poprzez wpisanie w uwagach jaki chcecie smak( szczegółowy opis w pojawi się w trakcie robienia zamówienia) ,jeżeli żaden z wybranych smaków nie dostępny to będziemy dzwonić proponować inny dostępny smak .

5.Wszystkie wysyłki postaramy się zrealizować jak najszybciej, prosimy jednak o wyrozumiałość ponieważ poczta jak i kurier w okresie świątecznym jak i zaraz po są strasznie zapchanie zalegającymi paczkami .

6. Jako ze są mamy teraz Święta i większość z was pewnie już się wykosztowała, specjalnie dla was wprowadziliśmy opcję specjalną rezerwacji towaru.
Nazywa się to zamówienie z opóźnionym terminem wysyłki. W praktyce wygląda to następująco. Składacie zamówienie
a w uwagach wpisujecie datę, kiedy chcecie żeby paczka została wysłana ( oczywiście w miedzy czasie będzie można coś jeszcze
domówić do tego zamówienia). Produkty z pojedynku można sobie rezerwować aż do 5 stycznia !!


Zapraszam wszystkich serdecznie i życzymy niesamowitych wrażeń.
Wesołych i spokojnych Świąt życzy ekipa sklepu sfd oraz sponsorzy pojedynku firmy:
Hi-tec , Fitness Authority, Nature's Best


Zmieniony przez - OS Kogut w dniu 2007-12-21 17:54:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


Sponsorzy pojedynku :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33505
witam, czy promocje bede wstanie przebic te ze sklepu firmowego FA??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
no Kogut mysle ze nie dacie ciala
dorownajcie przynajmniej do promocji amerykanskich firm a juz bedzie pieknie

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
super, fajny dzien i godzina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1139
Nienajlepsza godzina, pewnie cała sieć będzie zawalona no ale może się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
nie wiem czy bede bo mam o tej porze świętować z kolegami

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
przez was się mogę na pasterkę spóźnić !!

a miałem w tym roku iść bo nie byłem już z 5 lat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prosze o rade!!!! szybko

Następny temat

szybka przemiana materi

WHEY premium