SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POGORSZENIE WZROKU Z GODZINY NA GODZINE POMOCY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Ostrość widzenia to już wedle preferencji - ja wybrałem szkła kontaktowe.
Chodzi o to, żeby sprawdzić, czy nie masz jakichś nieprawidłowości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
GoXhaEzl
tak ale chcialbym znac przyczyne tego, tearz minela juz godzina i moze faktycznie troche sie poprawilo, ale to nadal nie jest to ;p


to że się poprawiło i widzisz jak wcześniej nie znaczy że jest ok , i po tym co piszesz:

GoXhaEzl
witam, otoz mam 20 lat. do tej pory nie nosilem okularow itd, na prawe oko widzialem slabo jesli chodzi o jakies napisy na tablicy z daleka itd, natomiast na lewe widzialem dobrze


już dawno powinieneś wybrać się do okulisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
no okulista przepisalby okulary, ale z tego ja wiem okulary wcale nie lecza wady wzroku, a czesto poglebiaja ja. Skoro ja do wszelkich codziennych czynnosci nie potrzebuje okularow i dobrze widze, to nie widze powodow wybierac sie do okulisty ktory jedyne co mzoe zrobic to przepisac mi oksy(zupelnie jak dermatolog ktory przepisuje antybiotyk) Jedyna kwestia jest to, ze dzisiaj przez 1-2h po przebudzeniu slabo widzialem, ale co moze byc przyczyna nie wiem, moze faktycznie cos zwiazanego z cisnieniem.


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-07-09 02:40:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Dlaczego sądzisz, że okulista może tylko przepisać okulary. Może też przepisać krople na zbijanie ciśnienia albo coś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Oj kolego się mylisz że okulista moze jedynie zalecić okulary, jak będziesz widział dobrze to jak ma Ci przepisać je, chwilowa utrata ostrosci może mieć sporo przyczyn w tym neurologicznych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
GoXhaEzl
no okulista przepisalby okulary, ale z tego ja wiem okulary wcale nie lecza wady wzroku, a czesto poglebiaja ja. Skoro ja do wszelkich codziennych czynnosci nie potrzebuje okularow i dobrze widze, to nie widze powodow wybierac sie do okulisty ktory jedyne co mzoe zrobic to przepisac mi oksy(zupelnie jak dermatolog ktory przepisuje antybiotyk) Jedyna kwestia jest to, ze dzisiaj przez 1-2h po przebudzeniu slabo widzialem, ale co moze byc przyczyna nie wiem, moze faktycznie cos zwiazanego z cisnieniem.



Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-07-09 02:40:42



przyczyn może być cała masa i w tym poważne , i nie ma co tego bagatelizować
oraz jak wspomniano wyżej okulista nie zajmuje się tylko doborem okularów ale wieloma innymi rzeczami cała diagnostyką, badaniami, zabiegami itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Jeszcze polecam jakieś witaminki na oczy. Ja biorę (kiedyś, jak miałem słabsze zdrowie, to bardzo mi pomagały, co testowałem) takie z bogatym składem:
- luteina
- zeaksantyna
- wyciąg z borówki bagiennej
- kwas alfa-liponowy
- likopen
- wyciąg z aksamitki wzniesionej
- różne witaminy

Wcześniej brałem takie zwykłe z luteiną i nic nie dawały, nie byłem w stanie wysiedzieć długo przed kompem. A z tymi już mogłem cały dzień bez problemu. Nie wiem, który z tych składników zadziałał.
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żylaki na łydce

Wiecej