SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mój dzisiejszy pierwszy trening na dwóch łapach na drążku po 7,5 tyg od złamania. Lewy chwyt jeszcze słaby i trochę mnie ściąga na prawo :) W podchwycie łatwiej mi utrzymać lepszy chwwyt i sylwetkę.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Widzę Lukasz że powoli dochodzisz do siebie i to cieszy , no jeszcze Cie nosi na jedną stronę lecz martwi mnie czy nie zadłużo od razu treningu, chodzi mi najpierw nachwyt + podchwyt.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mario-ja zrobiłem dziś 4 krótkie serie podciagania :) Lewa ręka już i tak jest wzmocniona od stopniowej progresji na wyciagach czy ćwiczeń jednostronnych z hantlami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
musi wszystko wrócić, spokojnie , wkońcu chyba kariery nie kończysz?:) jakies fajne zawody dopiero chyba po wakacjach wiec czasu hohoh choc go nigdy nie za dużo bez kontuzji a co dopiero z kontuzją

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Adam-wiadomo że wszystko na spokojnie,ręki już prawie nie odczuwam to ją coraz więcej angażuje.Zawodów niby trochę jest i w wakacje tylko raczej nachwyt ,dipy łączone plus ewentualnie muscle i coś na nogi. U mnie jednak jakaś forma pewnie nie wcześniej jak we wrześniu-zobaczymy jak będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Po spotkaniu wczorajszym w Starostwie Powiatowym z największymi władzami doszło do postawienia kropki nad i.... Zawody będą organizowane co roku, zostały przypisane w coroczny terminarz Starostwa pod nazwą Mistrzostwa Powiatu Żagańskiego.
Z tego się bardzo cieszę bo na ich głowie finanse które zawsze będą.
I tak jak wcześniej powiedziałem będzie to zawsze impreza na dobrym poziomie, co zresztą widać było w tym roku. Kwestia tylko znalezienia dobrego miejsca, ale zapewniał mnie Powiat że zrobią wszystko żeby następne zawody odbyły się w Pałacu...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mario-no i elegancko jak impreza będzie cykliczna. Jeszcze jak się odbędzie w Pałacu :) Tego to jeszcze u nas nie było.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
W sobotę byłem ze znajomymi jako widz na Otwartych zawodach SW o Puchar Burmistrza Bemowa. Była siłówka 3-boje łączone w punktacji i freestyle.Najlepsze wyniki to pull up-33 , pompki diamenty 59 i unoszenie stóp do drążka-bodajże 15. Boje były robione z 30 sekundową przerwą. Na zawodach była też dziewczyna która zrobiła 12 podciągnięć nachwytem i aż 35 diamentów i około 10 unoszeń do drążka.Zaprosiłem kilku mocnych chłopaków do nas na sobotę do Sochaczewa :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz, bardzo lubię takie kombinacje w siłówce, bardzo mi się to podoba i dlatego postanowiłem się wybrać też przed Wrocławiem do Szczecina na,, Trenuje bo lubię...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mario -tam w Szczecinie też będzie fajny klimat.To 26/27 sierpnia? A Freestyle i silowka ale nie ma jeszcze chyba podanych konkurencji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium