SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3314
Gratulacje Panowie za udział w zawodach Tutaj znalazłem wyniki https://docs.google.com/file/d/0B4yruXy1m52tckVwYkJNUDkzS1E/edit
Jakub zniszczył system wynikami w wytrzymałości i sile :P A co do freestylu oglądając filmiki największe wrażenie zrobił na mnie Kopen .
A tutaj mała relacja od Błękitnej Tv :



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jakub świetnie z tą flagą i frontem,ale całość konkurencji siłowo-wytrzymałościowych wygrał Mateusz Heinze-"Mancu".100-pompek i 50-podciągnięć zrobił w 3:48-miazga! :) Tutaj Jego dipy z 35-kg.:





Dziewczyny też super!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Tatar
Świetny pokaz sprawności!Troche się pochwaliłem ze znajomosci z Tobą.


Kurde a przy dziewczynach blado bym wypadł - spryciule.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Dzięki Lukix i Wycwiel ;) A tutaj moja flaga, 24 sec - mój życiowy rekord.

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Elegancko ! Jakie ćwiczenia do flagi polecasz, żeby szybko się jej nauczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Maciej-wynik we fladze-potęga! :)- ja tego troszkę ostatnio próbuje na placu ,ale na razie kiepsko wychodzi.Słaby "core" mięśniowy :) Próbuje na razie ze zgiętymi nogami i robię sporo planków zwykłych i bocznych-to chyba powinno dać jakiś efekt? Też proszę o poradę Mistrza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Do flagi to w sumie najlepszym ćwiczeniem jest sama próba. Ale polecam też ćwiczenia z tego filmiku, ja podobnie ćwiczyłem ;)

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Mi się wydaję że na tych zawodach to tylko Maciej pokazał prawidłową flagę, z tego względu że powinna być tylko robiona na rurce a nie przy drabinkach :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2014-08-27 23:07:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
Rzeszów ogólnie spoko, szkoda że troche słabo wypadlismy jedynym pocieszeniem były dipy. No i koszulki na pamiątke tez bardzo fajne :) Teraz mysle wszyscy spotykamy się w Warszawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Michał, pokaz nie był zły, najgorsze to to że chyba bez planu wystartowaliście i improwizacja była :D A tak to ciężko aby wszystko wyszło. Następnym razem najlepiej spróbować wszystkie ruchy w tym samym czasie przed zawodami ;)

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium