SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODŁAMANIE PSYCHICZNE! ja chce pompe !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
witam, około 3 tyg. temu skonczyłem cykl na 2 puszkach xp , no i odczułem spory spadek siły oraz wiadomo pompy , to juz nie jest a łapa co kiedys , teraz mi sie wydaje ze to jakis flak jest :-/ w****iony jestem nieziemsko,
na wadze tez straciłem , w czasiee cyklu wazyłem ok. 73 kg
a po nim wazyłem 70kg , teraz juz troche przytyłem , posłuchałem madrzejszych , ułozyłem diete kupiłem gainera i jak narazie waga jest 75kg.

no-boostery czyli suplementy ktore maja zwiekszyc synteze telnku azotu i to one jak sie nie myle odpowiadaja za fajna pompe.Czytałem gdzies na forum ze mozna je przyjmowac miedzy cyklami kreatyn, czy to prawda ? jesli tak to przez jaki okres mozna je brac , no i chyba w nieskonczonosc pompmy nie bede miał tylko z czasem bede miał co raz mniejsza, dobrze gadam ?
pomyslałem o tych srodkach poniewaz: biorac kreatyne tak jak np. xp
jest za***ista pompa, konczac cykl zeby nie stracic tej pompy tak jak w moim przyadku sie stało to oprocz tego ze bede miał super diete no to moge sobie za***ac własnie jakis no-booster zeby dalej miec ta pompe, mozna tak?
tylko nie bardzo sie znam na tych srodkach , ale nie prosze was , nie zadaje pytan jaki jest najlepszy , wiem gdzie jest wyszukiwarka i sobie do niej zajrze

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shock therapy z universal'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
No-boostery w sumie dobra rzecz ale myślę że nie powinieneś się "uzależniać" od nich, myslę że nie miałeś a może i nadal nie masz dobrej diety bo jeśli by była dobra to spadłoby ci niewiele a nawet powiedziałbym że spadki byłyby może bardziej iluzoryczne niż rzeczywiste, cś włanie w rodzaju odczucia pompy i jej braku/albo zmniejszenia/...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
zgadza sie wtedy nie miałem diety , dobrze skomponowana diete mam dopiero od 1,5 tyg.
ja wiem ze to przez mnie , ze sobie zaniedbałem to i dlatego mam spadki

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
konkretna dieta, dobry posiłek przedtreningowy, porcja wpc przed, konkretny trening i pompa jest
właśnie wróciłem z treningu i jeszcze taki opuchnięty chwilę posiedzę, mimo, że żadnych NO boost nie biorę aktualnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
tez dopiero co wrociłem , juz nie moge patrzec na ryz heh
cycki to sa za***iste to moge jesc , lepiej mi kasza wchodzi niz ryz.
Pompa jak najbardziej miałem, ale jak brałem xp to miałem pompe nawet nie cwiczac , poprostu miałem spuchniete łapy
rozumiecie nie

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
to wreszcie co to jest shock therapy ?
czy to jest stak kreatynowy ?
czy to jest no-booster ?
no bo skoro stak to nie moge go teraz zapodac bo mam przerwe po xp :/

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
To suplement energetyzująco-pompujący. Wpisz w wyszukiwarke a znajdziesz więcej info. No i przykładaj się do techniki wykonywanych ćwiczeń, prawidłowo wykonywane cwiczenia MUSZĄ dawać pompe mięsniową.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Jeśli chcesz pompe to ja mogę Ci tanio odsprzedać bo akurat mój dziadek się pozbywa (wiesz jak koniec zimy więc pywnica sucha póki co).Dane techniczne na prv żeby nie spamować myśle że w sprawie ceny się dogadamy.

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
a bede mogł nia oproznic szambo ?? ...

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

storm

Następny temat

Fat Burner i Thermo Line a ASTMA ??

WHEY premium