SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POCZATEK REDUKCJI DYLEMAT !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9480

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

mężczyzna

Waga

84

Wzrost

173

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

trening 17.00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia miejska; 4 razy w tyg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1253
Witam.
Po swietach zaczynam ostro REDUKCJE ze spalaczem.


Pod koniec roku skonczylem mase. wazylem 89 kg.
od poczatku roku przez 3 miesiace trenuje silowo ale dolozylem 4 razy w tygodniu AEROBY zawsze po treningu silowym.
styczen 30 min
luty 35 min
marzec 40 min
Oczywiscie odzywialem sie rozsądnie, lecz bez liczenia kalorii.
efekt? 84 kg i 10 cm mniej w pasie.

Po swietach zamierzam zarzucic spalacz oczywiscie z dieta i aerobami po treningu silowym 40 min 4 razy w tyg.

Moje pytanie dotyczy spalacza. Czy polecacie jak dla mnie TREC Clenburexin 180 kaps. (45 dni) ??
dodam ze to moja pierwsza redukcja. wczesniej cwiczylem 2 lata tylko i wylacznie na mase.
prosze o pomoc.
pozdrawiam.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mozesz wrzucic jako pobudzenie, etc...natomiast przy takim bf'ie i bez dobrze policzonej diety nie licz na to, że wytopi Cie na maxa, zwlaszcza ze to jest lajtowy reduktor. jaką masz diete-wklej jeden dzien?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1253
nie mam zapisanej diety, ale operuje weglami. dokladam tluszcze w razie potrzeby. oczywiscie sporo bialka. na cykl obetne powoli jeszcze wiecej weglowodanow.
a tak na wasze oko jaki mam aktualnie poziom tkanki tluszcowej? ile %
bo nie mam jak tego zmierzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bez diety nawet nie zabieraj sie za suple,bo to strata kasy. tluszczy sie nie doklada w razie potrzeby, tylko ma sie je umiejętnie wkomponowane w codzienny bilans. sama rotacja weglami tez na niewiele sie zda, bo jedzac na oko, generalnie nie wiesz jak te proporcje wygladają kazdego dnia.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1253
niestety nie mam mozliwosci na 100 % utrzymac diety z powodu mojego trybu zycia.
jednak uwazam ze odzywka spalajaca cos da.
mialem probke spalacza i czulem sie lepiej na silowni. zero zmeczenia, wieksza potliwosc i intensywnosc treningu co za tym idzie wieksze spalanie tluszczu.
wiec nie uwazam ze zakup spalacza bylby strata kasy.
w koncu i tak przez 3 miesiace na sucho zrobilem tyle ze sam jestem zadowolony.
a moze jakis mocniejszy? jak uwazacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1253
Czy ktos moze pomoc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2787
Uważamy, abyś ogarnął porządną miskę, to jest sprawa priorytetowa przy redukcji. W innym przypadku, tak jak już wyżej zostało napisane - szkoda kasy na spalacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1253
ok. rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1253
Wiec wysle wam jak wyglada moja dieta:

1.omlet (3 jaja + platki owsiane 50g)
białko 1 porcja 30g
2.ryz/kasza 50g + mieso 100g
3.ryz/kasza 50g + mieso 100g

trening
4.platki owsiane 50g+ bialko 30g
5. ryba 150g + ryz 50g
6. ser bialy chudy 100g + lyzka oliwy z oliwek

moze troche monotonna ale daje rade.
gdybyscie mogli zasugerowac zmiane ilosci gramow jakiegos produktu w danym posilku to bylbym bardzo wdzieczny.
no i te tluszcze. glownie w 5 posilku w rybie. moze jeszcze gdzies dozucic oliwe z oliwek?

prosze o pomoc i wyrozumialosc.
To moja pierwsza redukcja. wczesniej robilem mase wiec nie bawilem sie w liczenie kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2787
Policz swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz rozkład b/t/w (odpowiednie linki znajdziesz w postach podwieszonych), abyś wiedział na ile gram czego możesz sobie pozwolić. Na pierwszy rzut oka zdecydowanie za mało tłuszczy i w ogóle nie masz w diecie uwzględnionych warzyw. Ponadto węglowodany jadaj rano i w okolicach okołotreningowych. Nie są potrzebne przy redukcji aż w pięciu posiłkach.


Pzdr,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1253
Oto efekty mojej redukcji:








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - Prosze o ocene

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 60kg

WHEY premium