SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POCZĄTKUJĄCY!! POMÓŻCIE PROSZĘ!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 789
witam,

Zamierzam sobie kupic karnet na siłownie i mam kilka pytań:

1) Mam 179cm wzrostu, waze 84 kg- gram czesto w koszykówke, wiec nie jestem jakims grubasem
2)mam problem z brzuszkiem- wiecie -> troszeczke sadełko sie zebrało (górna partia mięsni brzucha jest widoczna , dolna wcale) chciałbym sobie ładnie wyrzezbic-> jak to uczynic?? czy powinienem schudnąć ??(jesli tak to do jakiej wagi??)
3) Ogólnie interesuje mnie trenning wyłącznie na RZEZBE - bo mase posiadam
4) Czy np. HMB moze mi sie przydac na początek ?-> zeby szybciej mięsnie wyrobić i troche schudnąć ??

bardzo prosze Was o pomoc !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2342
Panu f***masterowi chodzi raczej o to abys dobral cwiczenia i diete tak aby wygladalo to mniej wiecej tak ze cwiczysz a tluszcz ktory spalasz zastepujesz miesniami. A wiec wazysz caly czas tyle samo a masz ladniejsza rzezbe i lepiej sie czujesz. A wiadomo ze tluszcz wazy mniej od miesni. Powodzenia acha ja przy wzroscie 179 wazylem 85kg na masie i nie powiem by bylo jej duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Zamierzam sobie kupic karnet na siłownie i mam kilka pytań:

1) Mam 179cm wzrostu, waze 84 kg- gram czesto w koszykówke, wiec nie jestem jakims grubasem
2)mam problem z brzuszkiem- wiecie -> troszeczke sadełko sie zebrało (górna partia mięsni brzucha jest widoczna , dolna wcale) chciałbym sobie ładnie wyrzezbic-> jak to uczynic?? czy powinienem schudnąć ??(jesli tak to do jakiej wagi??) --nikt Ci nie napisze czy musisz schidnac i do jakiej wagi bo to zalezy od wlasnych predyspozycji,jesli uwazasz ze wazysz za duzo i chcesz schudnac to uloz sobie diete redukcyjna https://www.sfd.pl/temat161108/
,a jesli chodzi o trening miesni brzucha to moze to Cie zainteresuje https://www.sfd.pl/temat144665/
3) Ogólnie interesuje mnie trenning wyłącznie na RZEZBE - bo mase posiadam //
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=52801
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=92199&whichpage=1&crc=6235549#post0
4) Czy np. HMB moze mi sie przydac na początek ?-> zeby szybciej mięsnie wyrobić i troche schudnąć ?? //to zalezy od Twojego stazu-jesli dopiero zaczynasz cwiczyc to narazie uloz dietke(bo to podstawa)a co do HMB to sie pomysli za jakis czas

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4547
hmb sobie odpusc, szkoda kasy.
uloz diete i ewentualnie jakis spalacz np ts lub inny kwestia funduszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 789
dzieki za odpowiedzi !!

dodam jeszcze, ze mam 18 lat. Wlasnie wydaje mi sie, ze za duzo waze -> 84 kg przy 179-180cm ?? -> moj kolega ma 185 cm i wazy 74kg...
W sumie to masa mi sie rozłozyła po całym ciele wiec zle nie wyglądam... ale chyba jednak potrzebuje schudnąć z 4 kg , zeby wazyc 80.

Co bedzie dobre na zrzucenie masy oprócz dobrej diety i cwiczen ?? -> jakis srodek ? HMB mi odradzacie ??-> w sumie zacząłem teraz wiecej cwiczyc, a od jakis 2 lat cwiczyłem sobie rekreacyjnie na atlasie, czasem na ławeczce.
No i oczywiscie gram w kosza prawie co drugi dzien po 2 godzinki.

Chodzi mi o to zeby sie ładnie wyrzezbic, zeby nie byc takim "miskiem" tylko fajnie wyrzezbionym kolesiem ;)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
moze sprobuj wprowadzic aeroby na czczo aczkolwiek piszesz ze masz duzo ruchu wiec sam ocen czy beda potrzebne Czy duzo wazysz Raczej nie,ale jesli uwazasz inaczej to uloz sobie dietke i chudnij I to wystarczy naraziePozniej sie pomysli co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
posiadasz mase ?? taaa nie wiem skad skoro chyba nigdy nie ciwczyles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 789
f***master-> "posiadasz mase ?? taaa nie wiem skad skoro chyba nigdy nie ciwczyles" - naucz sie czytac !

moja wypowiedz: "w sumie zacząłem teraz wiecej cwiczyc, a od jakis 2 lat cwiczyłem sobie rekreacyjnie na atlasie, czasem na ławeczce."

Dzieki za konkretne odpowiedzi !- tak tez uczynię :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no umiem czytac - ale nie wiem czy wiesz co to masa bo nie sądze ze posiadaasz mase i tera tlyko rzezba, po redukcji bedziesz cienko wygladal prawie jak niecwiczący - tak sie domyslam ja bym robil plan masowy dodal aerobow kontrolowal fat dietąi byloby superb

nie naklaniam cie zebys byl super klocem i wtedy sie podrzezbił- nie. ale wiecej mięsni by sie z pewnoscia przydalo

Zmieniony przez - f***master w dniu 2005-07-20 12:14:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
f*** - masz racje
Dużo osób źle rozumie pojęcie "masa"

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 789
f***master-> chcesz powiedziec ze powinienem jeszcze przytyc ?? :> chyba nie bedzie to dobrze wyglądać- 179cm i 90 kg ;) -> bede wyglądał jak karzeł ;)
co o tym myslisz?? Zrobię fotke i wstawię -> zoabczycie jak to u mnie wygląda...-mozewtedy bedzie lepiej oceniac, ok ?

podejrzewam ze jak sie ma mase to pozniej fajnie bedą mięsnie wyglądać np. na klatce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 789
f***master-> chcesz powiedziec ze powinienem jeszcze przytyc ?? :> chyba nie bedzie to dobrze wyglądać- 179cm i 90 kg ;) -> bede wyglądał jak karzeł ;)
co o tym myslisz?? Zrobię fotke i wstawię (za 5 dni podam link, bo teraz jestem poza domem i nie mam cyfrówki) -> zobaczycie jak to u mnie wygląda..-moze wtedy bedzie lepiej oceniac, ok ? -> bo ja sie na tym narazie nie znam.

pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan(sztanga hantle

Następny temat

Plan cwiczen - pomozcie

WHEY premium