SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POŻEGNANIE

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jak juz zapowiadalem jakis czas temu, wyjeżdzam dokańczac studia do Stanów Zjednoczonych, dzis jest moj przedostatni dzien w moim kochanym kraju. Jutro lece z okęcia do Nowego Jorku, i stamtąd do Detroit. Ze względu ze to nie trasa Gdańsk-Sopot, nie pokaze sie wczesniej jak na wakacje 2008, na święta nie wróce. Na dobre na SFD wróce dopiero za conajmniej 2 lata wiec chce aby na ten czas moje konto bylo nieaktywne/zbanowane/zablokowane czy cos w tym stylu, niechce zeby okazalo sie ze pod moja nieobecnosc ktos szaleje pod moim nickiem https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]. Nie wiem jak będzie z internetem, narazie nie będe mogl wybrzydzać bo będe mieszkał u obcych ludzi, tam jest inaczej niz u nas, wynajem mieszkania jest tanszy niz akademik. Postaram sie zapropagowac SFD w jułesej, i kto wie, moze pojawią sie wkrótce anglojęzyczni userzy . Przedemną dwa długie loty, w tym jeden prawie 10 godzinny, licze tylko ze nie okaze sie ze stewardesa będzie nieogolona i nie bedzie miala na imie Abdul a zamiast czapeczki bedzie turban . Przedemna masa hamerykanskych suplementów do wypróbowania i wiele gal UFC, meczów NHL i NBA do zobaczenia o czym zawsze marzylem. Szkoda rozstawać sie z forum po tylu latach, ale mysle ze to niepowtarzalna okazja zdobyc dyplom i zrobic staż w stanach. Nie jestem dobry w pożegnaniach więc krótko, żegnajcie i obym mial do czego wracać, nie rozwalcie forum na dobre . Nie wiem jak będzie z internetem, narazie nie będe mogl wybrzydzać bo będe mieszkał u obcych ludzi, tam jest inaczej niz u nas, wynajem mieszkania jest tanszy niz akademik. Postaram sie zapropagowac SFD w jułesej, i kto wie, moze pojawią sie wkrótce anglojęzyczni userzy . Przedemną dwa długie loty, w tym jeden prawie 10 godzinny, licze tylko ze nie okaze sie ze stewardesa będzie nieogolona i nie bedzie miala na imie Abdul a zamiast czapeczki bedzie turban . Przedemna masa hamerykanskych suplementów do wypróbowania i wiele gal UFC, meczów NHL i NBA do zobaczenia o czym zawsze marzylem. Szkoda rozstawać sie z forum po tylu latach, ale mysle ze to niepowtarzalna okazja zdobyc dyplom i zrobic staż w stanach. Nie jestem dobry w pożegnaniach więc krótko, żegnajcie i obym mial do czego wracać, nie rozwalcie forum na dobre . Nie wiem jak będzie z internetem, narazie nie będe mogl wybrzydzać bo będe mieszkał u obcych ludzi, tam jest inaczej niz u nas, wynajem mieszkania jest tanszy niz akademik. Postaram sie zapropagowac SFD w jułesej, i kto wie, moze pojawią sie wkrótce anglojęzyczni userzy . Przedemną dwa długie loty, w tym jeden prawie 10 godzinny, licze tylko ze nie okaze sie ze stewardesa będzie nieogolona i nie bedzie miala na imie Abdul a zamiast czapeczki bedzie turban . Przedemna masa hamerykanskych suplementów do wypróbowania i wiele gal UFC, meczów NHL i NBA do zobaczenia o czym zawsze marzylem. Szkoda rozstawać sie z forum po tylu latach, ale mysle ze to niepowtarzalna okazja zdobyc dyplom i zrobic staż w stanach. Nie jestem dobry w pożegnaniach więc krótko, żegnajcie i obym mial do czego wracać, nie rozwalcie forum na dobre [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />.


PS:Nie wiem czy mozna samemu blokowac wlasne konto, nie bede nawet próbowal, licze ze jakis milosierny moderator z przyjemnością da bana modowi działu Zdrowie.

Adie'u.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-09-25 18:25:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Wszystkiego Najlepszego zycze
bo nalezy sie
trzymaj sie Baha

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
To w USA nie mają internetu?
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzymaj sie ;*
bedzie dobrze jak wrocisz Kaczynskim zostanie tylko 2,5 lat kadencji wiec juz jakis plus :D
ps. jak zauważysz biały turban nie wsiadaj do samolotu xD
skoro jestes w ameryce (bedziesz jutro) wez wszystkim userom kup cos fajnego :D np. xplode amerykańskiego :D <joke>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
powodzenia Bahamut,ja cie pamietam jak zaczynales cos skrobac na tym forum dawne czasy,wiesz gdzie bedziesz mieszkal w Detroit?ja znam dosc dobrze to miasto, na poczatku bedzie ciezko ale dasz rade ,duzo naszych tam mieszka,Hamtramck to polakowo,wogule to staraj sie przeniesc do Chicago, NY sobie odpusc,badz twardy i badz takim prywatnym ambasadorem swojego kraju,good luck

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Przyjemnej podróży & Powodzenia w nowym kraju i na studiach

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
konta nie blokuj,TAM TEZ jest internet, przyda ci sie do kontaktow z ludzmi ktorzy juz tutaj sa i moga ci pomoc w roznych sprawach,no i gdzie sie wyplaczesz jak ci tam bedzie zle?na SFD

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaruss ale do***ałeś teraz napisaleś
"powodzenia Bahamut,ja cie pamietam jak zaczynales cos skrobac na tym forum dawne czasy,"
twoja data rejestracji
Data rejestracji 2007-04-13
Bahamuta:
Data rejestracji 2003-10-28

Tak na 100% pamietasz jak cos zaczal skrobac na forum

Zmieniony przez - tomek1991 w dniu 2007-09-25 18:38:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
moze to nie jest jego pierwsze konto - trzeba brac pod uwage rozne tezy stawiajac argumenty - ale niewazne.

no bahamut - 3mam kciuki milego pobytu w USiA

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no lebron w sumie masz racje ale tak dla smiechu napisalem ok lece ;p
bahamut jeszcze raz uwazaj na talibow ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o zmianę TEMATU ---> NEW

Następny temat

Prosze o usuniecie tematu.

WHEY premium