SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PNI - Thermadex

temat działu:

PNI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7643

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692



Opis

- Doskonale spala tłuszcz
- Bardzo mocno przyspiesza metabolizm
- Hamuje nadmierny apetyt i chęć podjadania
- Usuwa zatrzymaną wodę podskórną
- Dodaje energii

Thermadex to ekstremalny produkt przyspieszający spalanie tłuszczu. Silnie i długotrwale pobudzający ciało. Został starannie zaprojektowany przy użyciu najbardziej zaawansowanych i silnych składników.



Zalecane dawkowanie

Dzień treningowy: spożywać porcję rano przed śniadaniem oraz ok 20-30 minut przed treningiem.
Dzień nie treningowy: spożywać jedną porcję przed śniadaniem oraz drugą po południu.

UWAGA: Przez pierwsze 3-5 dni stosować po 1 porcji dziennie (rano na czczo). Nie stosować poźniej niż 6 godzin przed snem. Nie przekraczać porcji 2 kapsułek dziennie.



Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Thermadex
Porcja 1kap
Ilość porcji w opakowaniu 60
Opakowanie 60kap
Zawartość jednej porcji zaw:
Thermadex Propietary Blend: 750 mg
Caffeine Anhydrous, Theobroma Cacao Extract (standarized for Theophylline), Dendrobium Alkaloids, Bitter Orange Extract, Capsaicin, Fucoxanthin

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Kupiłem 2 próbki na pewnym serwisie. W każdej próbce po 2 tabletki, wziąłem dwie 30min przed treningiem , nie licząc pobudzenia i dużej gadatliwośći nie zauważyłem zwiekszonej termogenezy ani potliwośći. Mocno stłumił apetyt gdyż pod koniec treningu, jak i po nim na samą myśl o jedzeniu miałem ochotę zwymiotować. Mocny produkt ale moim zdaniem z jakimś dodatkiem "ekstra".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2143
Zakupiłem wersje USA (całe czarne opakowanie). Dobre pobudzenie bez mocniejszego zjazdu, siła, wytrzymalosc, koncentracja bardzo na plus. Człowiek lapie za ciezary z ktorymi wczesniej nie miał do czynienia :d Towar warty swojej ceny. Polecam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PNI - Prodigy

Następny temat

PNI - Prodigy XT

Wiecej