SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12180248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3342
anon63
Panowie master krótki prl, clinic, medical lub swiss? potrzebuje najpewniejszy tak na 6tyg przed zawodami


swiss
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
anon63
Panowie master krótki prl, clinic, medical lub swiss? potrzebuje najpewniejszy tak na 6tyg przed zawodami


PRL bedzie pewny, jak masz dostep to bierz. Bilem niedawno i mialem jeszcze jedno op wbic ale prostata dala o sobie znac i przerwalem. Master bdb.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
anon63
Panowie master krótki prl, clinic, medical lub swiss? potrzebuje najpewniejszy tak na 6tyg przed zawodami


w sumie nie ma nad czym sie zastanawiac, brałbym swissa tak jak i inni doradzają
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
swiss remedies ma dobre mastery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4377
sildenafil actavis,medana,teva,apotex,genopti ogólnie apteka- jest to podrabiane,jak to wygląda,nigdy sie nie orientowałem
bo prolo czy omke dostać od dilla "apteczniaka" to wiadomo jaka szansa,ze ori %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Cialka Shree bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
tuxhorn
Panowie jak platinum prop master i wino, dorwałem w dobrej cenie. Polecacie jak w porównaniu do dose?

Jeśli mowa o Platinium w amp to biłem cypio/enan oraz deca i bardzo dobre było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
sHarkYy
tuxhorn
Panowie jak platinum prop master i wino, dorwałem w dobrej cenie. Polecacie jak w porównaniu do dose?

Jeśli mowa o Platinium w amp to biłem cypio/enan oraz deca i bardzo dobre było



Platinium dobry lab, sam bije propa i robi robote bdb
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
antka ze squibb ktos jadl?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium