SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

Wysłana -
Link do poprzedniej edycji:

http://www.sfd.pl/temat1055007 

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Parabolax biosira dziala jak tren bo to tren oralny ale po watrobie jedzie mocno.
Wysłana -
dugi mam nadzieje ze nie znikniesz z forum
Wysłana -
Tren Ace lepszy z Dose czy od Genamed? No chyba, że żaden z nich?
Wysłana -
To prawdopodobnie jedno i to samo. Panowie scratch na Oxytholu od Shree nie wchodzi. Opakowanie z hologramami, seria z 06.2014 r. CO myślicie o tym?
Wysłana -
Tren a z bioniche dobry
Wysłana -
buhhovsky
Tren Ace lepszy z Dose czy od Genamed? No chyba, że żaden z nich?

Do niedawna dose u mnie na silce chwalili ale ostatnio marudza. Genamedu wogole nie ma w moich stronach wiec nie powiem nic o tym. Za to bioniche chwala teraz a wczesniej marudzili. jakosc towaru zmienia sie jak pory roku.
Wysłana -
Mam do wyboru dose genamed shree ap pmp nie wiem czy wszystkie marki z tych wymienionych robią bolda ale co z tego najlepiej wypada?
Wysłana -
Bezemnie by juz niebylo tok fajnie a tak na marginesie dise a genamed to nie jest ten sam gar
Wysłana -
might9
Mam do wyboru dose genamed shree ap pmp nie wiem czy wszystkie marki z tych wymienionych robią bolda ale co z tego najlepiej wypada?

Shee i Alpha celuj.
Wysłana -
might9

AP/shree co tansze lub wersja dla cebulakow genamed/dose.
Strona 1 z 4113
Dodaj odpowiedź