SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

Wysłana -
Witam Panowie które winko w tab będzie lepsze z Euro Pharmacies czy z Nexium?
Wysłana -
Ewentualnie jeśli jescze chodzi o turę to scorpio i phenom mogę mieć zostać przy biosirze czy może jednak jakis inny lab?
Wysłana -
Niepokorny
Witam Panowie które winko w tab będzie lepsze z Euro Pharmacies czy z Nexium?

Nex u mnie sprawdzony euro nie mam pojecia
Wysłana -
Pomperiusz
Ewentualnie jeśli jescze chodzi o turę to scorpio i phenom mogę mieć zostać przy biosirze czy może jednak jakis inny lab?

Ja bym wybrał biosire od wielu lat na rynku ,sam kiedyś sporo ich rzeczy używałem
Wysłana -
anonim00
Peptydy z Euro Pharmacies dają radę czy gówniane ?

Noveux
Bio peptide
Androchem to używałem i to wiem że działa ok
Wysłana -
Pomperiusz
Koledzy tura z Malaga jak oceniacie bo mam dylemat między biosira androchemem i właśnie malay mogę wymienić

Osobiscie skusilbym sie na Biosire, jadlem kilkukrotnie.

kamson24
Panowie pewna Oxa, masteron i prop jakie laby polecacie? Dostęp do większości topowych , cena bez znaczenia ważne by siedziało co ma być , Pozdro

No to jest w czym przebierac
Bioniche, BM, Biosira to sprawdzone brandy z dlugoletnim doswiadczeniem.
Oxe bioniche byla testowana roidem. Prop Bioniche petarda.
Wysłana -
Pomperiusz

bierz to co sprawdzone biosire, nie kombinuj

kamson24
Panowie pewna Oxa, masteron i prop jakie laby polecacie? Dostęp do większości topowych , cena bez znaczenia ważne by siedziało co ma być , Pozdro

bm/bioniche, kolezka teraz ledwo zaczal propa moderion i zadowolony
Wysłana -
kamson24

Nexium swiss śmiało bierz. Nigdy na niczym z tego sie nie zawiodłem
Wysłana -
literaxy
Witam, na długo "wypadłem z gry" i dostepne mam tylko pmp, ap, balkan. Czy enan, meta, DD beda dobre z tych firm? pozdrawiam

Alpha & Bałkan będą dobrym wyborem

kamson24

Platinium Labs, BM, Bioniche, Malay takie topy uważam. Teraz lece mastera p Bioniche, prop od dłuższego czasu leci Platinium (wcześniej Primus/Hubei). Oxe ostatnią brałem z Biosira (tura/halo też).
Strona 5024 z 5024
Dodaj odpowiedź