SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

Wysłana -
imperator7
Witam jaki tren e ,suste i wino w tabsach polecacie na tą chwilę,laby z jakich mam wybór to:Cyber,Dose,Nexium,Genamed,Swiss Remedies.

nexium, swiss remedies, genamed, cyber ja cisne na nexiumie i jest kozak
Wysłana -
piter..
BasketPro
Cześć. Czy npp, enan i tren z nexium bd dobre? jakie laby polecacie od siebie z tych produktów?

nexium pewniak, genesis z kodami, vertex

powerng
Robię zapasy. Antek, deka, enan tren, tren acet, master....

Do wyboru Shree, Alpha, Malay Tiger, Swiss Remedies

W co celować?

swiss remedies patrzac na wykonanie tej firmy to inne firmy daleko w tyle a i same pozytywne opinie zbiera

ķoj kolego ponioslo cie ladnie co prawda od jakiegoa czasu nie mialem w rekach alphy czy shree ale kiedys tylko na tych 2 firmach opieralem cykle do swissa dostep mam teraz bardzo dobry u mnie chwala lab ale wygladem imo wcale alphy czy shree nie zjada.. faktycznie opakowanie ze swiecymi hologramami wyglada dobrze ale poza tym shree i alpha imo lepiej wykonane (np. ladniejsze ampy ulotki w srodku) co nie zmienia faktu ze swiss dobry lab u mnie nikt nie narzekal poki co na nic i ze wyglad to nie wszystko ;)

Zmieniony przez - matthew09 w dniu 2017-10-17 01:53:00
Wysłana -
pawcio1813
Co sądzicie o NPP BM pharmaceuticals oraz enan 300mg/ml z Bioniche?

Obie pozycje dobre beda
Wysłana -
pawcio1813
Co sądzicie o NPP BM pharmaceuticals oraz enan 300mg/ml z Bioniche?

Jak już pisano, oba laby są sprawdzone i chwalone

Pomperiusz
pawel82
Pomperiusz
Koledzy Bioniche prop trzyma dalej poziom ?

Tak b.dobry prop
. Oki zaraz poleci po andro jak dla mnie najlepszy prop Bioniche biłem
Z pol roku temu niezle trzepie . A Bold od andro lub Bioniche ktoś brał jest tam
Bold ?

Trzymaj się labu który działa, Bioniche będzie najlepszym wyborem.
Wysłana -
raflon
Panowie jak z NPP z pblab? wyczytalem z forum, ze testy trzymaja dobry poziom a jak z pozostałymi suplami ?

Ja ładowałem którki tren niby małe stężenie bo 75 a nie 100 jak wiekszość, ale podziałał jak trzeba:) Śledze tez jakieś info jak się pojawiają to ludzie zadowoleni. Jak testosterony działają jak trzeba, tren też to myślę, że wszystko z Tego labu powinno byc ok.
Wysłana -
Jakie opinie o NPP biosira phenylex oraz enan z BM pharmaceuticals ?z góry dzięki
Strona 4101 z 4101
Dodaj odpowiedź