SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163577

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
Witam, na długo "wypadłem z gry" i dostepne mam tylko pmp, ap, balkan. Czy enan, meta, DD beda dobre z tych firm? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
balkan jak org to bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
literaxy
Witam, na długo "wypadłem z gry" i dostepne mam tylko pmp, ap, balkan. Czy enan, meta, DD beda dobre z tych firm? pozdrawiam

AP czy Balkan jeden poziom
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 715 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52840
Koledzy tura z Malaga jak oceniacie bo mam dylemat między biosira androchemem i właśnie malay mogę wymienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 715 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52840
Malay*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Pomperiusz
Koledzy tura z Malaga jak oceniacie bo mam dylemat między biosira androchemem i właśnie malay mogę wymienić

Andro lub malay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7604
Panowie pewna Oxa, masteron i prop jakie laby polecacie? Dostęp do większości topowych , cena bez znaczenia ważne by siedziało co ma być , Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Pomperiusz
Koledzy tura z Malaga jak oceniacie bo mam dylemat między biosira androchemem i właśnie malay mogę wymienić


biosire bym bral orals ma mocne
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Rojo1279
Witam
czy ktoś teraz na czasie testował Npp i Mastera-P z Pblab ? czy sa jeszcze warci uwagi ? maja faktycznie dobry towar ? bo dosyc tanio w porownaniu do topowych innych na rynku


Poczekaj troche bo cos mi sie wydaje ze zaraz bedzie wysyp opini


Pomperiusz
Koledzy tura z Malaga jak oceniacie bo mam dylemat między biosira androchemem i właśnie malay mogę wymienić


Tury jadlem biosora i balkan. Obie te same choc na reszte tez narzekan nie slyszalem.

kamson24
Panowie pewna Oxa, masteron i prop jakie laby polecacie? Dostęp do większości topowych , cena bez znaczenia ważne by siedziało co ma być , Pozdro


Oxa: biosora, bioniche, shree, balkan to na pewno wiecej nie pamietam.

Masteron chwala BM

Prop : wiekszosc bedzie ok choc bioniche mowia ze mocniejszy od reszty - wg etykiety ma 150mg/ml.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 941
Peptydy z Euro Pharmacies dają radę czy gówniane ?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium