SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161125

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3776
Bionishe tren e ktos bije aktualnie? Wart uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
inspect
testy z Dose warte uwagi, koleszka chce oddać za bezcen, ale nadmiar kujawskiego też nie jest mi potrzebny.


kto tu ost pisal ze dose sie cos zepsulo wiec moze nie bez powodu chce ci oddac. przegladnij kilka stron wstecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2932
Z 2 miesiące temu wbijałem cypio Dose i działał normalnie. Może z kapci nie wyrywał, ale działał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
OK dzięki,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
inspect
testy z Dose warte uwagi, koleszka chce oddać za bezcen, ale nadmiar kujawskiego też nie jest mi potrzebny.

Jak chce oddać to powinno Cię to zastanowić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
teraz wbija mu piguła ketonal, miał odpalać i się odpalił w gips na motorze,
kupił ze 3-4 miechy temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
bury1488
META/WINO tab-NEXIUM czy VERMODJE ??


nexium pewniak ale i o vermodje duzo dobrych opinii


ponownie pojawilo sie duzo genesisa w ampach tego z kodami, pare miesiecy temu jeden z lepszych labow, bolda mieli zaj**istego, treny rowniez, wbijal ktos nowe partie? prop wiem ze lux bo koleszka bije z trenem akutalnie. Jak deka i susta ??
jeszcze vertex pharmaceuticals prop, tren ace, deka, bold, wykonanie fajne, przyjemne dla oka, jak z dzialaniem ?? u mie dopiero zaczynaja to probowac ludzie wiec dopiero za pare tyg cos bedzie wiadomo, a moze juz ktos cos wbijal ?
do tej pory szło przewaznie wszystko z genameda i jestem zadowolony towar robił dobrze ale czas potestować troche inne firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
melanotan 2 z nexium ktos bił ? Działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Działa bardzo fajnie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62279
Omlet 35
Bionishe tren e ktos bije aktualnie? Wart uwagi?



Lecę aktualnie tritren, masteron p, npp i prop w ampułkach - działa bardzo dobrze.

Asharein

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium