SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12139500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7551
Witam Panowie które winko w tab będzie lepsze z Euro Pharmacies czy z Nexium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52718
Ewentualnie jeśli jescze chodzi o turę to scorpio i phenom mogę mieć zostać przy biosirze czy może jednak jakis inny lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
Niepokorny
Witam Panowie które winko w tab będzie lepsze z Euro Pharmacies czy z Nexium?


Nex u mnie sprawdzony euro nie mam pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
Pomperiusz
Ewentualnie jeśli jescze chodzi o turę to scorpio i phenom mogę mieć zostać przy biosirze czy może jednak jakis inny lab?


Ja bym wybrał biosire od wielu lat na rynku ,sam kiedyś sporo ich rzeczy używałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
anonim00
Peptydy z Euro Pharmacies dają radę czy gówniane ?


Noveux
Bio peptide
Androchem to używałem i to wiem że działa ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Pomperiusz
Koledzy tura z Malaga jak oceniacie bo mam dylemat między biosira androchemem i właśnie malay mogę wymienić


Osobiscie skusilbym sie na Biosire, jadlem kilkukrotnie.

kamson24
Panowie pewna Oxa, masteron i prop jakie laby polecacie? Dostęp do większości topowych , cena bez znaczenia ważne by siedziało co ma być , Pozdro


No to jest w czym przebierac
Bioniche, BM, Biosira to sprawdzone brandy z dlugoletnim doswiadczeniem.
Oxe bioniche byla testowana roidem. Prop Bioniche petarda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Pomperiusz
Ewentualnie jeśli jescze chodzi o turę to scorpio i phenom mogę mieć zostać przy biosirze czy może jednak jakis inny lab?


bierz to co sprawdzone biosire, nie kombinuj


kamson24
Panowie pewna Oxa, masteron i prop jakie laby polecacie? Dostęp do większości topowych , cena bez znaczenia ważne by siedziało co ma być , Pozdro


bm/bioniche, kolezka teraz ledwo zaczal propa moderion i zadowolony
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
kamson24
Panowie pewna Oxa, masteron i prop jakie laby polecacie? Dostęp do większości topowych , cena bez znaczenia ważne by siedziało co ma być , Pozdro


Nexium swiss śmiało bierz. Nigdy na niczym z tego sie nie zawiodłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
literaxy
Witam, na długo "wypadłem z gry" i dostepne mam tylko pmp, ap, balkan. Czy enan, meta, DD beda dobre z tych firm? pozdrawiam



Alpha & Bałkan będą dobrym wyborem


kamson24
Panowie pewna Oxa, masteron i prop jakie laby polecacie? Dostęp do większości topowych , cena bez znaczenia ważne by siedziało co ma być , Pozdro



Platinium Labs, BM, Bioniche, Malay takie topy uważam. Teraz lece mastera p Bioniche, prop od dłuższego czasu leci Platinium (wcześniej Primus/Hubei). Oxe ostatnią brałem z Biosira (tura/halo też).
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
lodzianin1
Rojo1279
Witam
czy ktoś teraz na czasie testował Npp i Mastera-P z Pblab ? czy sa jeszcze warci uwagi ? maja faktycznie dobry towar ? bo dosyc tanio w porownaniu do topowych innych na rynku


cały czas trzymają poziom tak wiec na luzie możesz kupować

Dokładnie jw . Cały czas firma trzyma poziom a prop+npp+master wchodzi elegancko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej