SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12190760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
ma ktos porownanie androtropin do imperiala? wazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2351
Methanabol British dragon cos porobi? Tabletki z nadrukiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Poszukaj innego labu ja już parę razy się przejechałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
pawel515
trzymac sie bolda i cypio andro czy raczej przejsc na nexium lub cos innego?

Jestes zadowolony to zostaw,ja i nikt ode mnie z znajomych w realu na Andro nie narzekali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
Arkus P
azazelll
mogło tak byc. Inna partia i tyle. Przeciez wiadomo ze to człowiek sypie do maszyny. Raz zrobią 10/10 , innym razem 7,5. Wiesz nie pisze tego ot tak sobie , bo sobie wymyśliłem:)


Grubo, lab z takimi cenami i ma takie rozbieżności? Prawie pewien bym był że badają sobie tam proch zanim go na sok przerobia żeby nie było właśnie tak jak piszesz, bo cena by na to wskazywała, ale najwyraźniej ma to jakiś zbyt pewny siebie zydek, nic więcej



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-03-19 12:02:59

W sumie zadnych badan nie widzialem,zakladajac ze tak jest,jednej strony troszke zanizone ale wiadomo ,ze jest to co ma byc,z drugiej strony to masz racje ze przy takich cenach nie powinno byc pomylek,a zdarzaja sie ,kazdy soe myli ,szkoda tylko ze zawsze na nasza niekorzysc
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 226 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12661
Rbkpwr
Tren ace i cypio - Swiss, Malay Tiger czy Andro Medica?


Leci test enan + meta ze swiss i robi aż miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
co to jest bia bia??

Moze to bla bla car?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 3 lata Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 649
venum lub vision pharma, warto? cypek bold i deka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
Metka ions czy malay ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
joker503
Metka ions czy malay ?;)


Jedna i druga dobra
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium