SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLECY!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
Cześć, mam lat 16 i od około półtorej roku bolą mnie plecy a dokładniej ich dolna cześć po boku( nie wiem jak sie nazywa ta kość ale tam są takie dwie górki) i pośladki.Najpierw odczuwałem ból po lewej stronie potem po prawej.Ból przychodzi i odchodzi. Teraz np nie boli ale za jakiś tydzień np poczuje ze coś sie dzieje i potem to będzie się nasilac az bedzie boles baaardzo i potem będzie ustępywać.Lekarze mówią że to od rośnięcia (od tamtego czasu urosłem ponad 10 cm).Na basen chodze czesto porozciągany jestem w miare dobrze .Jeśli ktoś z was wie jak z tym walczyć to prosze o pomoc. Wykonywałem korekcyjne ćwiczenia i chodziłem na prądy jakieś.
P.S. Jakie ćwiczenia moge wykonywac?Pompki, przysiady, brzuszki, rower, bieganie,ekspander, drążek? Bo siłownia to chyba odpada.Które ćwiczenia hamują wzrost?.Trenuję piłke ręczna i stoję w klatce(dla niewtajemniczonych jestem bramkarzem).Dzięki z góry

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
no czulem troche ból w po[ladku po bieganiu , ale nie taki ze sie nie da wytrzmac, ale na razie i tak nie bede biegaB przez jakie[ 2 tyg bo mam zapalenie gesiej stópki w prawym kolanie.

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Chyba lekarze mają racje, 10cm w rok urosnąc to az niespotykane. Tez bym tak chcial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
czy niespotykane .... spotykane raczej
ale nawet nei podałeś ile obecnie ważysz
boleć od rosnięcia może ... ale mam nadzieje ze na odzepne nei powiedzieli tak...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
no włąsnie niektórzy rosną nawet 2 razy tyle, a ja mam obecnie 186 cm i waże 78 kg i wydaje mi sie ze własnie mówią tak na odczepne

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ale ogólnie zdrowy jesteś , porozciągany , pływasz itp ... więc co miało by cie boleć

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
No niestey boli to co juz mówiłem

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a miałeś robione jakieś badania ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
No miałem robiene zdjęcie rentgenowskie i miałem coś źle z kregami tam na dole ale nie pamiętam dokładnie co.

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a to zobacz co napisali (jakieś papiery masz - może być po łacinie )

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
Po długich poszukiwaniach zdjęcia znalazłem i napisane tam jest takie coś dokładnie słowo w słowo.
W obrebie załączonego rtg-gramu lewego stawu barkowego patologii nie uwidoczniono
Lordoza lędźwiowa nieznacznie spłycona.Łukowate odejście kości krzyżowej.Szczelina Międzykręgowa L4-L5 nieco niższa?(i tu własnie pisze znak zapytania to nie jest mój błąd w przepisywaniu)
Stawy biodrowe prawidłowe.

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
AAAAa zapomniałbym , to zdjęcie miałem robione w listopadzie.

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka maseczka na takie coś?

Następny temat

Odpowiedzcie !!!

WHEY premium