SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLANUJE 12 CYKL NA MASE MIĘSNIOWĄ , CZYM SIĘ WSPOMÓC ?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
Witam

Koledzy zwracam się z prośba o pomoc w dobraniu dobrej i sprawdzonej kreatyny (stacku) chcę rozpocząc cykl 12 tygodniowy w celu zwiekszenia masy mięsniowej (zawsze miałem z tym duży problem w przeciwieństwie do tłuszczowej). Obecnie chodze można powiedzieć 3 miesiące na siłownie na sucho , wyniki siłowe doszły już do dosyć dobrego poziomu ( rekordów życiowych) ale masa niestety spadła ponieważ przez 3 miesiące byłem na redukcji(venom3) poprawiłem siłe oraz spadłem 8kg z wagi, z tąd chciałbym ją zastąpić tkanką mięsniową.

Troszke o mnie:

1.WIEK: 21lat
2.WAGA: 81kg
3.WZROST: 181cm
4.WYMIARY:
-Biceps:36
-Klata:101 spoczynek , 108 wdech
-Udo: nie jestem pewien ale 89 okolo
-Talia: 91
5.STAZ NA SILOWNI: W wieku 16 lat zaczełem chodzić chodziłem 2-3 miesiaće pożniej przerwy , od 19 roku życia zaniedbałem trening

6.CEL SUPLEMENTACJI: Jak najwiekszy przyrost masy mięśniowej

7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Jeżeli chodzi o okres w którym miałem 16lat, jadlem juz od 2 miesiąca cwiczen , mono, nitrobolon, cell pump, jabczan do 18stki, - TO BYŁO BARDZO GŁUPIE

od 19rk nie jadłem nic

Teraz w chodzę na silownie od 3 miesięcy , jem bca olim,amino 6600 białko matrix 5, oraz zjadłem venoma

8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 150zł na miesiąc , suplementacja ma trwać 12 tyg ztąd :12 miesięcy

Obecnie posiadam: BCA OLIMP(700g) , SATRAX MATRIX(3kg) , ACTIV-LABS 3kg CARBO
CHCE OCZYWISCIE DOKUPIC JAKIŚEŚ STACKI KREATYNOWE ALE NIE WIEM KTORE?

9.POZIOM BF% 23% przy wadze 85 kilo, teraz przy dobrej diecie + venomie zeszlem do 81kg z tąd nie jestem pewnien napewno dużo spadł bo sie wychudziłem zakładam, że koło 16-17%

10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ENDOMORFIK

11.WYNIKI SILOWE: 3 OSTATNIE MIECHY REDUKCJA ALE BARDZO DUŻY PRZYROST SIŁY

-Klata: OBECNIE 100kg klata x 5 na 5 seri , 110 - 1x
-Przysiad: 80kg x 5 na 5 seri
-Mc: 100kg x 5 na 5seri

12. Czy masz dietę?
Będe strał sie jeść 170g białka w potrawach , oraz 250 węgli minimum no i okolo 70-80g tluszczu

Proszę o pomoc oraz wypowiedzi tylko i wyłacznie osób doświadczonych

Ćwicze 4x w tygodniu okolo 60-80min trening siłowy, oraz 3x w tyg (10 min aeroby brzuszki)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
udo masz 90?! ;p

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7863
pewnie oba

cartamen in sanguis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ja Ci mogę polecić:
Kreatyna: Creatine Tabs
Gainer: Mass Up
Na pobudzenie: Energon X 1000

Możesz też wrzucić do stałej suplementacji: Machine Man Combo

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2012-01-12 08:23:41

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Mass Up w tym przypadku to bym sobie odpuscil , skoro endomorfik to szybko lapie tkanke tluszczowa.
NO Muscle Pump przed treningiami - 15 porcji bedzie akurat na miesiac
Creatine Tabs - rano na czczo i po treningu jak nie ma treningu to rano na czczo i popoludniu miedzy posilkami.
Top 10 - jak nie stosujesz zadnych witamin i mineralow

Mysle ze zmiescisz sie spokojnie w kwocie jaka napisales i ze bedzie ok

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Tak, tak faktycznie

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
TYM UDEM PRZEGIELEM - Oczywiscie 58cm udo, jeżeli chodzi o kwote na 3 miesiące to jestem w stanie przeznaczyc 450zł czyli 150zł na miesiąc, zastanawialem się nano vaporem ?Jeżeli ktoś może proszę o rozpisanie całego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Koelgo zawitales do naszego dzialu rozumiem dlatego bo chcesz odzywki i suplementy naszej firmy.
Nano Vapor jest bardzo drogi , a jego sklad na rynek europejski to smiech na sali.
Takze ja obstaje przy opcji ktora podalem wyzej

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porada

Następny temat

ACTIVLAB - Whey GainBody Dibencozide Positive

WHEY premium